Technologinio mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo aprašas Sienų klijavimas


Sienų klijavimas popieriniais apmušalais įrėminant juostomis. Pagrindinės baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška, analogai, jų analizė ir apibendrinimas. Mados tendencijos. Faktūros. Dekoratyvinės tapetų juostelės. Apmušalų rūšys. Apmušalų derinimas pagal raštą ir spalvą. Produkto grafinis vaizdas. Įdėjos įgyvendinimo etapai. Medžiagų pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Medžiagų kiekių skaičiavimas. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Literatūra.

Dvejus metus jau mokausi Plungės technologijų ir verslo mokykloje apdailininko (statybininko) specialybės, per šiuos mokykloje praleistus metus jau išmokau ir gavau nemažai žinių apie sienų paruošimą dažymui, sienų tinkavimą, glaistymą. Mano technologijos mokyklinio egzamino užduotis buvo Nors apie apmušalų klijavimą, jų įvairovę turėjau tik teorinių žinių, tad man tarsi iššūkis buvo šis egzaminas, galėjau įvertinti ir pagilinti savo teorines žinias.

  • Microsoft Word 8572 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (3279 žodžiai)
  • Mokykla
  • Fredas
  • Technologinio mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo aprašas Sienų klijavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Technologinio mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo aprašas Sienų klijavimas. (2014 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologinio-mokyklinio-brandos-egzamino-baigiamojo-darbo-aprasas-sienu-klijavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 23 d. 12:22
×