Technologinis darbas Pirties grindų apdaila plytelėmis


Technologinis darbas Pirties grindų apdaila plytelėmis.

Pasirinkau daryti apdailą plytelėmis pirtyje, nes man reikėjo įgauti patirties klijuojant plyteles drėgnose patalpose. Ieškojau įvairių klijavimo ir spalvų derinimo raštų internete, radęs tris, išsirinkau vieną, kurį naudojant nereikia pjaustyti daug plytelių ir raštas derinasi su sienų spalva. Pagrindinės problemos, su kuriomis susidūriau klijuodamas plyteles, tai patirties, įgūdžių stygius ir tinkamo fragmento parinkimas, kuris derėtų prie bendro pirties interjero.

Pagrindinė darbo idėja, tai apdailinti pirties grindis plytelėmis, papraščiausiu ir pigiausiu būdu. Informacijos apie klojimo būdus, įrankius bei naudojamas medžiagas ieškojau internete, iš kelių galimų varijantų išsirinkau vieną.

Darbe bus naudojamos tokios savokos:Glaistas – medžiaga, naudojama užpildyti tarpams tarp plytelių.Interjeras – meniškai sukurtas ir apipavidalintas pastato ar patalpos vidus, jo įrenginiai.Dizainas – daiktinės aplinkos projektavimas, meninis konstraimas, estetinės išvaizdos kūrimas.Instrukcija – nurodymas, kaip atilkti tam tikrą darbą, naudotis tam tikru prietaisu, mašina ir panašiai.Keramika – iš molio arba specialiai parinktų mišinių suformuoti ir išdengti gaminiai.Siūlių užpildymas – procesas, kurio metu užpildomos siūlės tarp plytelių.Silikoninis sandariklis – labai elastinga, atspari vandeniui medžiaga, skirta deformacinėms siūlėms, plyšiams bei jungtims užpildyti ir sandarinti.Siūlė – tarpas tarp plytelių.

Darbe bus naudojamas pirmas būdas, nes tai yra vienas iš papraščiausių plytelių klojimo būdų. Nereikalaujantis įpatingo tikslumo, gerų įgūdžių ir galima dėti pačias papraščiausias plyteles, bet patalpa įgaus prabangos vaizdą.

  • Microsoft Word 432 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1647 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Lukas
  • Technologinis darbas Pirties grindų apdaila plytelėmis
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Technologinis darbas Pirties grindų apdaila plytelėmis. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologinis-darbas-pirties-grindu-apdaila-plytelemis.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 12:24
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo