Teigiama, kad plintant globalizacijai tokių mažų tautinių kalbų, kaip lietuvių kalba, struktūra ir kokybė neišvengiamai pasikeis – svarbu, kad kalbos pavadinimas išliktų ir kad turėtume su kuo tapatintis (kalbininkas G. Subačius)


Lietuviu kalbos struktura ir kokybe pasikeis. G.subačius poteme. Plintant globalizacijai keičiasi lietuvių kalbos kokybė ir struktūra pagal g. subačių. Lietuviu kalbos struktura. Globalizacijos itaka mazu tautu kalboms. Teigiama, kad plintant globalizacijai tokių mažų tautinių kalbų, kaip lietuvių kalba, struktūra ir kokybė neišvengiamai pasikeis – svarbu, kad kalbos pavadinimas išliktų ir kad turėtume. Potemes subacius. G.subacius. Kalbininkai apie globalizacija. Lietuviu kalbos kokybe.

12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kalba. 3 potemė su planu. 3. Teigiama, kad plintant globalizacijai tokių mažų tautinių kalbų, kaip lietuvių kalba, struktūra ir kokybė neišvengiamai pasikeis – svarbu, kad kalbos pavadinimas išliktų ir kad turėtume su kuo tapatintis (kalbininkas G. Subačius). Įvertinkite tokį požiūrį. Savo mintis pagrįskite pavyzdžiais.

Šiomis dienomis pasaulyje vyrauja beprotiška globalizacija. Tai be jokios abejonės neigiamai atsiliepia mažoms tautoms, kadangi jų kalba susiduria su išnykimo pavojumi. Lietuvių kalba taip pat susiduria su sunkumais, kadangi dėl didėjančių emigracijos mastų mūsų kalba praranda savo svarbą. Juk jeigu mažėja šalies gyventojų, tai ir mažėja vartojančių vietinę kalbą. Tačiau aš nepritariu kalbininko G. Subačiaus nuomonei, kad svarbu, jog mūsų kalbos pavadinimas išliktų ir turėtume su kuo tapatintis. Manau, kad negalima taip nuleisti rankų ir turime stengtis puoselėti savo gimtąją kalbą, o ne tik tikėtis, kad išliktu jos pavadinimas. Tad šiandien savo kalboje argumentuotai pagrįsiu savo nuomonę.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (807 žodžiai)
  • Mokykla
  • Teigiama, kad plintant globalizacijai tokių mažų tautinių kalbų, kaip lietuvių kalba, struktūra ir kokybė neišvengiamai pasikeis – svarbu, kad kalbos pavadinimas išliktų ir kad turėtume su kuo tapatintis (kalbininkas G. Subačius)
    10 - 1 balsai (-ų)
Teigiama, kad plintant globalizacijai tokių mažų tautinių kalbų, kaip lietuvių kalba, struktūra ir kokybė neišvengiamai pasikeis – svarbu, kad kalbos pavadinimas išliktų ir kad turėtume su kuo tapatintis (kalbininkas G. Subačius). (2014 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/teigiama-kad-plintant-globalizacijai-tokiu-mazu-tautiniu-kalbu-kaip-lietuviu-kalba-struktura-ir-kokybe-neisvengiamai-pasikeis--svarbu-kad-kalbos-pavadinimas-isliktu-ir-kad-turetume-su-kuo-tapatintis-kalbininkas-g-subacius.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:23
×