Teigiama mobiliojo ryšio paslaugų rinkos Lietuvoje patirtis


Mobilusis rysys lietuvoje referatai. Mobiliojo ryšio rinka lietuvoje.

Šiuo metu lietuvoje veikia trys mobiliojo ryšio operatoriai: “omnitel”, “bite gsm” ir “tele. ”. Jauniausia iš išvardintų įmonių – “tele. ”, kuri smarkiai įtakoja mobiliojo ryšio paslaugų kainų kitimą.

Šiuo metu Lietuvoje veikia trys mobiliojo ryšio operatoriai: omnitel , bite gsm ir tele2 . Jauniausia iš išvardintų įmonių – tele2 , kuri smarkiai įtakoja mobiliojo ryšio paslaugų kainų kitimą.

Statistiškai, 64,7% Lietuvos gyventojų, kurie apskritai naudojasi mobiliuoju ryšiu, yra pasirinkę omnitel tinklo operatorių, Šiai įmonei priklauso 64,7% rinkos. Nors, palyginus su stacionarių telefoninių pokalbių kainomis, mobilusis ryšis tikrai nėra brangus ir šiom dienom neretai pranoksta (kaina žemesnė) Lietuvos telekomo kainas, visuomenėj vis dar vyrauja stereotipas, jog mobilusis ryšys – prabanga.

Toks stereotipas susiformavo nuo tų laikų, kai Lietuvos mobiliojo ryšio paslaugų rinkoje tebuvo du tinklo operatoriai. Tačiau į šią rinką atėjus tele2 ir pradėjus diktuoti itin žemų kainų strategija, užmokestį už mobiliojo ryšio paslaugas buvo priversti mažinti ir jos konkurentai, senbuviai rinkoje. Todėl galima būtų teigti, kad su naujos įmonės atėjimu į rinką išlošė net ir lojalūs, tokie kaip aš, vartotojai, pasirinkę anksčiau minėtus rinkos senbuvius.

Pvz. Aš visą laiką naudojausi omnitel teikiamu gsm ryšiu. O į rinką atėjus tele2 , mano pasirinktasis operatorius dėl konkurencijos sąlygų privalėjo sumažinti paslaugų kainas. Be to, šiuo metu esu nuolat stebinamas įvairiomis akcijomis bei netikėtais ir staigiais tarifų mažėjimais.

Tačiau kaina man nėra vienintelis šio įvykio privalumas: tinklo operatoriai žymiai efektyviau ir nuosekliau pradėjo rūpintis mano ryšio kokybe, kuri šiuo metu yra pasiekusi labai aukšta lygį lyginant su kitom baltijos šalimis.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (275 žodžiai)
  • Teigiama mobiliojo ryšio paslaugų rinkos Lietuvoje patirtis
    10 - 2 balsai (-ų)
Teigiama mobiliojo ryšio paslaugų rinkos Lietuvoje patirtis. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/teigiama-mobiliojo-rysio-paslaugu-rinkos-lietuvoje-patirtis.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 00:53
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo