Teigiami sporto aspektai


Teigiami sporto aspektai. Tikslas pristatyti sporto teigiamus aspektus Uždaviniai Išsiaiškinti kokie yra sporto teigiami aspektai. Ugdomos socialiai turtingos. Ugdomas sportininko charakteris. Lavinamos sportininko fizinės. Padeda pelnyti pripažinimą. Sportinė veikla teigiamai veikia sportininkų savigarbą. Sportuojantys vaikai ir jaunuoliai rengiami visuomeniniam darbiniam suaugusiųjų gyvenimui. Padeda stiprinti ryšius. Turiningai praleidžiamas laisvalaikis. Nuomonė apie sportinę veiklą nėra vien teigiama. Sportuoti verta, nes sportas fizinių gebėjimų ugdymas. Sportuojant žmogus plėtoja savisaugos įgūdžius. Išvados. Taigi, sportas, tai sveikata, būtinas žmogui kaip oras.


Tikslas: pristatyti sporto teigiamus aspektus Uždaviniai: Išsiaiškinti kokie yra sporto teigiami aspektai; Išanalizavus sporto teigiamus aspektus, parengti PowerPoint pristatymą.

Turiningai praleidžiamas laisvalaikis. Treniruotėse ir varžybose sportininkas praleidžia daug laiko prižiūrimas sporto pedagogo, bendraudamas ir bendradarbiaudamas su juo. Turiningi ryšiai su treniruočių draugais bei treneriu turi didelę įtaką sportininko dvasiniam tobulėjimui, skiepija teisingai suprantamą garbės jausmą, išmoko padėti kitam, aukotis, dalytis, garbingai kovoti. J. A. Komenskis yra pasakęs, kad genda širdis ir protas, kai nėra kur dėti laiko. Sportas vaikams ir jaunuoliams padeda atsispirti blogai draugų įtakai, neleidžia įsitraukti į nusikalstamą veiklą. Sporto šakos taisyklių reikalavimai perkeliami į kitas gyvenimo sritis, jie padeda lengviau paklusti visuomenėje egzistuojantiems įstatymams ir normoms, dėl to tarp sportuojančių nusikaltimų padaroma daug mažiau negu tarp nesportuojančių (Spreitzer, 1994; Miškinis, 2002). Be to, pasiektos pergalės teikia daug moralinio džiaugsmo, o treniruotės – pasitenkinimą. Turiningai praleidžiamas laisvalaikis ne tik pačiam sportuojant, bet ir stebint įvairaus rango varžybas, vykstant į jas.

Sportuoti verta, nes sportas fizinių gebėjimų ugdymas, sportuojant galima sulaukti pripažinimo ir šlovės, garbės ir yra patiriamas malonumas, sportas ugdo charakterį, padeda atsispirti žalingiems įpročiams, sportuojant žmogus atsipalaiduoja. Bet koks fizinis aktyvumas suteikia energijos, todėl pasportavęs žmogus gali daugiau nuveikti darbe ar kitoje srityje.

  • MS PowerPoint 39 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1068 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelijus
  • Teigiami sporto aspektai
    10 - 1 balsai (-ų)
Teigiami sporto aspektai. (2019 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/teigiami-sporto-aspektai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 16:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo