Teisė moralė etika kursinis


Etika ir teise. Analize etikos morales autoriu.

Teisė. Moralė. Etika. Įvadas. Teisės filosofijos istorija. Jūsų dalelės moralė ir etika turinys reikalauja ją įrašyti anksčiau. Teisės filosofija ir etika. Teisė ir moralė šitose dalelėse reikia pertvarkyti dėstymą. , kad būtų nuosekliai apie tai, ką sako skyrelių pavadinimai. Moralė ir etika. Teisingumas – prigimtinė ar dirbtinė dorybė? Išvados. Literatūra:.

Kursinio darbo tikslas ir esmė – supažindinti su teise, morale, etika ir jų tarpusavio ryšio poveikiu visuomenei. Taip pat išanalizuoti ir pateikti autorių nuomuonę apie šiuos mokslus.

Problemos aktualumas. Teisė, tai žmonių interesai, perdirbti į visuotinai privalomas elgesio taisykles. Teisė atlieka tam tikras funkcijas, kaip reguliavimo, socialinio kompromiso, informavimo, valstybės legalizavimo ir normavimo funkcijas. Taigi teisių dalyviai yra susaistyti privalomais abipusiais teisių ir pareigų ryšiais. Elgesio taisykles nustato ne tik teisė, bet ir etika, tik ne taip griežtai įstatymo įtvirtintas, bet taip pat labai svarbias, kurias ir aptarsiu šiame darbe tai vienas iš tikslų, susieti teise su etika.

Teisės filosofija, tai mokslas, kuriuo norima atskleisti filosofijos bei kitų socialinių reiškinių ryšį su teise ir pačios teisės filosofijos,kaip teisės mokslo pagrindo reikšmę. Ji tiria teisę, jos kilmę, prasmę,teisingumą ir t.t. Teisės filosofija apima tokius pošakius, kaip teisės ontologija, teisės etika ir pan. Teisės filosofijos istoriją gerai išanalizavęs yra lietuvių autorius P. Leonas(juk neteigiame, jog jis geriausiai pasaulyje). Jis teisės filosofija iš pagrindų yra apželgęs istoriškai. Taigi šiame darbe taip pat aptarsiu P. Leono filosofijos istoriją, trumpai.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (7566 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Teisė moralė etika kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Teisė moralė etika kursinis. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/teise-morale-etika-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 08 d. 15:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo