Teisė profesijos


Teisė. Profesijos. Mokymo įstaigos. Egzaminai, stojimo balai. Viešoji teisė. Komentarai.

Būtina laikyti šiuos egzaminus: Lietuvių kalbos Istorijos Anglų kalbos.

Ar bandė koks teisininkas įsidarbinti užsienyje pvz. Airijoje ar UK? Be diplomo pripažinimo, dar ir puikios kalbos žinios būtinos. Airių atveju tai dar ir Gealic kalbą reiktų žinoti.Atvirai pasakysiu - teisininko specialybė tik vietiniam kaimui tinka. Geriau jau studijuoti mediciną ar inžineriją - daug globališkesnės ir labiau pritaikomos specialybės.

Lietuvoje su teisininko diplomu tapti advokatu, antstoliu, prokuroru ar teisninku galima tik per pažintis ir su gera protekcija. Prasimušti "iš šalies" į šiuos klanus būna labai sudėtinga.

Mieli būsimieji studentai, praktiko komentaras - rinkoje teisininko diplomą turinčių jau dabar yra LABAI daug. Tai, kad populiaru - nereiškia, kad pelninga. Įsidarbinimo galimybės jau dabar ribotos, atlyginimas keliamas labai sunkiai, darbdaviui teisinantis pageidaujančių eile durų. Tad rekomenduoju labai gerai pagalvoti ir peržiūrėti darbo skelbimus - aiškiai pamatysite ko išties reikia darbo rinkai. o kolegijos, siūlančios teisės mokslą jus labai apgaudinėja - toks diplomas nieko vertas. Aišku, visur yra išimčių - aktyvūs, protingi žmonės pasieks, ko nori, jei dirbs (dirbs!) nuo pirmųjų kursų.

  • Teisė Skaidrės
  • MS PowerPoint 48 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (505 žodžiai)
  • Goda
  • Teisė profesijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Teisė profesijos. (2013 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/teise-profesijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 18:55
×