Ar aš gerai suprantu užduotį?

1)    Paruoškite UAB „Namų statyba“ adresuoto pranešimo apie ketinimą kreiptis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo projektą.

 

    Pranešime apie ketinimą kreiptis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo reikia nurodyti įmonės neįvykdytus įsipareigojimus, kokiu pagrindu jie atsirado ir įspėjamą, kad tuo atveju, jeigu jie nebus įvykdyti per pranešime nurodytą terminą, kreditorius kreipsis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo. Atkreiptinas dėmesys, kad terminas įvykdyti prievolę įspėjime turi būti ne trumpesnis kaip trisdešimt dienų. Jei praėjus pranešime nustatytam terminui įmonė neįvykdo savo įsipareigojimų, kreditorius turi teisę kreiptis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo. Pareiškimo teismui ir jo priedų nuorašus kreditorius turi pateikti įmonei.

KlausimaiTeisėLygis: Kolegija1 atsakymasKlausimas atsakytas
2020 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (1)

UAB KREDITORIUS

(Įstaigos, kuri kreipiasi, duomenys)

UAB "Namų statybai"

Adresas

DĖL PRANEŠIMO APIE KETINIMĄ KREIPTIS Į TEISMĄ DĖL UAB "NAMŲ STATYBA" BANKROTO BYLOS IŠKĖLIMO

Pranešame, kad Jūs iki 20…-…-… privalėjote sumokėti … skolą (įmokų …, palūkanų..., baudos …, delspinigių …), tačiau skolos nesumokėjote, todėl 20…-…-… Jūsų skola įmonei UAB "Kreditorius" buvo … (suma žodžiais).
Prašome įvykdyti savo turimus įsipareigojimus įmonei UAB "Kreditorius".

Įspėjame, kad per 30 dienų nuo pranešimo gavimo dienos nesumokėjus... skolos, kreipsimės į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo.


UAB "Kreditorius" vadovas          (Parašas)                 (Vardas ir pavardė)

2020 m. Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo