Teisės į darbą realizavimas atleidimo iš tarnybos ir grąžinimo į ją atvejai


Teisės į darbą realizavimas konkrečių v. gailiaus ir v. giržado atleidimo iš tarnybos ir grąžinimo į ją atvejai. Teisės į darbą realizavimas konkrečių gailiaus ir giržado atleidimo iš tarnybos ir grąžinimo į ją atvejai.

Nesenai Lietuvoje kilo skandalas dėl banko „Snoras“ likvidavimo. Šio skandalo pagrindiniai subjektai – šio banko vadovai Raimondas Baranauskas ir Vladimiras Antonovas, kuriems pareikšti įtarimai iššvaisčius 1,7 mlrd. litų „Snoro“ pinigų, bei buvęs Finansinių nusikaltimų tarnybos vadovas Vitalijus Gailius ir jo pavaduotojas Vytautas Giržadas, kuriems buvo inkriminuojami nusikaltimai nutękinus slaptą informaciją, dėl FNTT veiksmų banko „Snoras“ ir jo vadovų atžvilgiu.

Banko „Snoras“ vadovai R. Baranauskas ir V. Antonovas pabėgo į Didžiąją Britaniją ir dabar ten laukia Londono teismo sprendimo dėl jų išdavimo Lietuvos teisėsaugai. O tuo tarpu buvę FNTT vadovai buvo atleisti iš užimamų pareigų. Tai padarė buvęs Vidaus reikalų ministras R. Palaitis, panaikindamas FNTT vadovų leidimus dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija žymima „visiškai slaptai“, „slaptai“, „konfidencialiai“.

  • Teisė Esė
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (1138 žodžiai)
  • Gediminas
  • Teisės į darbą realizavimas atleidimo iš tarnybos ir grąžinimo į ją atvejai
    10 - 4 balsai (-ų)
Teisės į darbą realizavimas atleidimo iš tarnybos ir grąžinimo į ją atvejai. (2014 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/teises-i-darba-realizavimas-atleidimo-is-tarnybos-ir-grazinimo-i-ja-atvejai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:21
×