Teisės kolio konspektai


Darbo našumas ir primonės jam užtikrinti. ( Teiloras ir EmersonasAdministracinė veikla kaip svarbiausia priemonė tikslams siekti. Administracinės veiklos elementai ir principai. (FajolisDviejų veiksnių grupių(motyvai ir higieniniai veiksniai) teorija. (HezbergasX ir Y teorijos. (McGregorasIdealios organizacijos charakteristikos. (LaikertSituatyvinė teorija. Organizacinis organizacijos vystymasis. (Frenčas, Margulis, DrakerisLyginamoji analizė ir analogų taikymas valdyme. Sąlygos, užtikrinančios organizacinį organizacijos vystimąsi. Organizacijos projektavimas ir jos sudėtinės dalys. Tikslinio valdymo teorija. (MBOStrateginis valdymas. (Čandleris, BenisStrategijos numatymo, sudarymo metodologijos. Aštuonių žingsnių strateginio planavimo modelis. Darbo projektavimo teorija. (HakmanasElgsenos modifikavimo teorija A-B-C modelis. (SkinerisAtsitiktinių situacijų valdymas, trys situacijų ir trys vadovų grupės. (Fidleris.

Teiloras teigė, kad darbas tik tuo met gali būti našus, kai jis organizuotas pagal taisykles, panaudojant mokslo pasiekimus ir ilgametę praktikos patirtį.

Teiloro priemonės įgyvendinimui:

Organizacinio vystymosi teorija – šis procesas turi vykti kartu su kitų organizacijos pasistemių keitimusi ir turi atitikti jų išsivystymo lygį.

Tai yra nuolatinis vystymosi prcesas kuriam būdinga:

Valdymas geras, kai jo elgsena buvo gera.

3 situacijų grupės ir trys vadovų grupės:

3. Vidutinėse sąlygose, kurias apibūdina vieni ar kiti pirmųjų dviejų situacijų faktoriai.

Aribojimų metodologija – reikia idėntifikuoti silpniausią vietą organizacijoje ir ją gerinti. Tada organziacija tiek stiprės, kiek stiprės jos silpniausia vieta.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1577 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedrius
  • Teisės kolio konspektai
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Teisės kolio konspektai. (2015 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/teises-kolio-konspektai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:42
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo