Teisės normos analizė namų darbas


Namų darbo nr. 1 teisės normos analizė. BK 129 str. 1. Nužudymas. Absoliučiai apibrėžta. Namų darbas nr. 1 teisės normos analizė.


Perrašyti originalią ar perfrazuotą dispoziciją, taip pat pabraukti ją teisės normoje dviem linijomis. Argumentuoti, t.y. nurodyti, kodėl būtent ši teisės normos dalis yra dispozicija.

Pagal sudėtį nurodyti hipotezės rūšį (paprastoji, sudėtinė ar aleternatyvioji) ir argumentuoti, kodėl pasirinkote atitinkamą rūšį. (Pvz., Paprastoji, kadangi joje ...)

Pagal teisių ir pareigų apibrėžtumo laipsnį nurodyti dispozicijos rūšį (absoliučiai ar sąlyginai apibrėžtos) ir argumentuoti, kodėl pasirinkote atitinkamą rūšį. (Pvz., Absoliučiai apibrėžta, kadangi joje ...)

Pagal poveikio priemones nurodyti sankcijos rūšį (paprastoji, sudėtinė ar aleternatyvioji) ir argumentuoti, kodėl pasirinkote atitinkamą rūšį. (Pvz., Paprastoji, kadangi joje ...)

Pagal raiškos būdus nurodyti hipotezės rūšį (paprastoji, aprašomoji, nukreipiamoji ar blanketinė) ir argumentuoti, kodėl pasirinkote atitinkamą rūšį. (Pvz., Nukreipiamoji, kadangi ...)

Pagal raiškos būdus nurodyti dispozicijos rūšį (paprastoji, aprašomoji, nukreipiamoji ar blanketinė) ir argumentuoti, kodėl pasirinkote atitinkamą rūšį. (Pvz., Nukreipiamoji, kadangi ...)

Pagal atsakomybės rūšį nurodyti sankcijos rūšį (baudžiamoji, administracinė, drausminė ar civilinė) ir argumentuoti, kodėl pasirinkote atitinkamą rūšį. (Pvz., Drausminė, kadangi joje ...)

  • Teisė Namų darbas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (713 žodžiai)
  • Edvinas
  • Teisės normos analizė namų darbas
    10 - 9 balsai (-ų)
Teisės normos analizė namų darbas. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/teises-normos-analize-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 17:03
×