Teisės studijos ir jų perspektyvos


Kodėl verta rinktis teisės studijas ? Kokios perspektyvos. Kodėl į teisės studijas pateikiama tiek daug paraiškų. Teisinį išsilavinimą turintys žmonės gali save realizuoti ne tik tesinėse pareigose. Kokius dalykus mokinsiesi pasirinkęs šias studijas. Antrąjame semestre. Trečiąjame semestre. Ketvirtąjame semestre. Penktąjame semestre. Šeštąjame semestre. Kokie pagrindiniai reikalavimai stojant į teisės studijas. kur stoti geriausia ? Karjeros galimybės.

Kodėl daugelis moksleivių vis dažniau ir dažniau susimąsto galbūt rinktis teisės studijas ? Ar nebus per sunku ? Ar išlaikysiu visus reikiamus toms studijoms egzaminus ? Ir didžiausias klausimas būna – kokios perspektyvos šių studijų ? Ar nebūsiu vienas iš tų kurie baigę kažkokias studijas neras darbo pagal savo profesiją ir eis dirbti į ,,maximą‘‘ krauti prekių į lentynas. Šiame darbe stengsiuos išnagrinėti teisės studijų problemas bei jų naudą. Visgi įdomu kur gali realizuoti save baigęs šias studijas.

Teisė, teisės ir muitinės veikla – tvirtas pozicijas išlaikančios specialybės populiariausių universitetinių studijų programų dešimtuke. Kasmet paraiškas į šias specialybes teikia šimtai abiturientų. Teisininkų poreikį diktuoja šiandienos globalizacijos kontekstas tiek viešojo, tiek ir privataus sektoriaus struktūrose ir padaliniuose. Norint tapti teisininku neužtenka mokykloje rinkti gerus balus ir klausyti mokytojų, bei gerai išlaikyti baigiamuosius egzaminus. Teisininkams dažnai tenka komunikuoti su įvairius išsilavinimus turinčius žmonėmis, išklausyti daug nuomonių, bei išreikšti savo stangiantis neįžeisti kito žmogaus nuomonės. Būsimas teisininkas privalo turėti gerus bendravimo įgūdžius, taip pat turi turėti puikias psichologines žinias, gebėjimą sklandžiai reikšti mintis tiek raštu, tiek žodžiu.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1099 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Nora
  • Teisės studijos ir jų perspektyvos
    10 - 7 balsai (-ų)
Teisės studijos ir jų perspektyvos. (2015 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/teises-studijos-ir-ju-perspektyvos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:28
×