Teisiniai kūno kultūros ir sporto pagrindai Lietuvoje ir ES


Lietuvos Respublikos Kūno Kultūros Ir Sporto Įstatymas. Kūno kultūros ir sporto principai. Teisės šaltiniai reglamentuojantys sportą ES. Lisabonos sutartis. Baltoji knyga dėl sporto. Walrave ir Koch v. Association Union Cycliste Internationale. Apie Byla. Šalys. Bylos tema. Rezoliucinė dalis. Išvados. Conclusion.

Sportui yra taikoma Bendrijos teisė tik tiek, kiek ji laikytina ekonomine veikla pagal Sutarties 2 straipsnį.Diskriminacijos draudimas pagal pilietybės srityje, ekonominė veikla, apmokamo darbo pobūdis ar atlyginimą teikiamų paslaugų apima visas darbo arba nevykdant kuriomis atliekamos tokios veiklos teisinių santykių prigimties. Diskriminacijos dėl pilietybės draudimas nepaveiks sporto komandos, visų pirma nacionalinės komandos, steigimo, kurios yra išimtinai sportinio intereso klausimas ir toks neturi nieko bendro su ekonominės veiklos sudėtį.Diskriminacijos draudimas netaikomas tik į veiksmus, kuriuos valdžios institucijos, bet taip pat taikoma kitų pobūdžio, siekiama reglamentuoti kolektyvinio būdu apmokamo darbo ir paslaugų teikimo taisyklės.Dėl nediskriminavimo taisyklė bus taikoma visiems teisinių santykių, kurie gali būti įrengtas per Bendrijos teritoriją iš priežasties jie yra įtraukti į vietos ar vietos, kur ji įsigalioja.59 straipsnio pirmą dalį, bet kuriuo atveju tiek, kiek jis susijęs su bet kokia diskriminacija dėl pilietybės, panaikinimas sukuria asmens teises, o nacionaliniai teismai turi apsaugoti..

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1605 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ciucmekas
  • Teisiniai kūno kultūros ir sporto pagrindai Lietuvoje ir ES
    10 - 3 balsai (-ų)
Teisiniai kūno kultūros ir sporto pagrindai Lietuvoje ir ES. (2014 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/teisiniai-kuno-kulturos-ir-sporto-pagrindai-lietuvoje-ir-es.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:58
×