Teisių į nekilnojimąjį turtą atkurimas. Kaip atsiimti žemę ar nekilnojimąjį turtą


Kaip atsiimti zemes. Kaip atsiimti valstybine zeme. Žemės atkūrimas. Ar galima atsiimti žemę. Nuosavybė atkūrimas. Piliečių žemes teisių atkurymas. Atsiimti nuosavybes. Nuosavybes atkurimas i miesto misku zeme. Piliečių nuosavybės teisių atkūrimo į žemę teisinis reguliavimas. Nuosavybes atkurimas.

Įvadas. Nuosavybės teisių į žemę atkūrimas. Lietuvos respublikos piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo teisinis reglamentavimas. Piliečiai, turintys teisę į nuosavybės teisių atkūrimą. Turtas, į kurį atkuriamos nuosavybės teisės. Nuosavybės teisių į kaimo vietovėje esančią žemę atkūrimo sąlygos ir tvarka. Nuosavybės teisių į miesto žemę atkūrimo sąlygos ir tvarka. Nuosavybės teisių į miškus ir vandens telkinius atkūrimo sąlygos ir tvarka. Nuosavybės teisių į ūkinės-komercinės paskirties pastatus ir jų priklausinius atkūrimo tvarka. Nuosavybės teisių į gyvenamuosius namus, jų dalis, butus atkūrimo sąlygos ir tvarka. Nuosavybės teisių atkūrimo būdai. Nuosavybės teises patvirtinantys dokumentai. Prašymų atkurti nuosavybės teises į nekilnojamąjį turtą pateikimo tvarka. Prašymų atkurti nuosavybės teises turinys. Institucijos, nagrinėjančios piliečių prašymus atkurti nuosavybės teises. Sprendimų dėl nuosavybės teisių atkūrimo priėmimas. Valstybės išperkama buvusi privati žemė. Atlyginimas už valstybės išperkamą buvusią privačią žemę. Žemės grąžinimas natūra kaimo vietovėje. Nuosavybės teisių atkūrimas į miestų žemę. Nuosavybės teisių į žemę atkūrimas perduodant lygiaverčius žemės sklypus. Išvados. Literatūros sąrašas.
  • Microsoft Word 68 KB
  • 2012 m.
  • 39 puslapiai (11283 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daiva
  • Teisių į nekilnojimąjį turtą atkurimas. Kaip atsiimti žemę ar nekilnojimąjį turtą
    10 - 1 balsai (-ų)
Teisių į nekilnojimąjį turtą atkurimas. Kaip atsiimti žemę ar nekilnojimąjį turtą. (2010 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/teisiu-i-nekilnojimaji-turta-atkurimas-kaip-atsiimti-zeme-ar-nekilnojimaji-turta.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 05:57
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo