Teismo veiklos ir išlaidų bei pajamų analizė


Kėdainių rajono apylinkės teismo veiklos analizė. Darbo tikslas. Ne pelno siekiančios organizacijos. Teismai. Kėdainių rajono apylinkės teisme išnagrinėti prašymai civilinių bylų vykdymo procese 2014-2016 m. Kėdainių rajono apylinkės teisme gautų baudžiamųjų bylų skaičius 2014-2016 m. Kėdainių rajono apylinkės teisme išnagrinėtų administracinių teisės pažeidimų bylos. Kėdainių rajono apylinkės teismo finansavimo grandininis procentinis pokytis. Kėdainių rajono apylinkės teismo išlaidų darbo užmokesčiui priklausomybė nuo pajamų. Kėdainių rajono apylinkės teismo socialinio draudimo išlaidų grandininis procentinis pokytis.


Atlikti literatūros analizę apie pelno nesiekiančias organizacijas, išnagrinėti Kėdainių rajono apylinkės teismo ūkinę veiklą, įvertinti finansinę šio teismo padėtį išnagrinėjant jo biudžetą, pajamas, išlaidas ir turtą, ir įvertinti ar šio teismo veikla atitinka teismų veiklos principus ir pelno nesiekiančios organizacijos veiklos kriterijus.

Teismas yra biudžetinė įstaiga. Teismų pagrindinė funkcija yra vykdyti teisingumą Lietuvoje teismai yra skirstomi į Lietuvos Aukščiausiajį Teismą, Lietuvos Apecialinį teismą, apygardų ir apylinkių teismus Apylinkių teismai nagrinėja tokias bylas: civilines bylas, baudžiamąsias bylas, admininstracinių nusižengimų bylas, bylas, susijusias su sprendimų ir nuosprendžių vykdymu.

  • MS PowerPoint 125 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (221 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautvydas240
  • Teismo veiklos ir išlaidų bei pajamų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Teismo veiklos ir išlaidų bei pajamų analizė. (2017 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/teismo-veiklos-ir-islaidu-bei-pajamu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 18:26
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo