Tekstinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas


Fotoformų gamyba. Fotoformu paruosimas.

Tekstinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas. Darbo tikslas: išnagrinėti tekstinių fotoformų gamybos įrangą ir svarbiausius jos mazgus. Susipažinti su fotoformų gamybos technologiniais procesais. Aprašymas. Išvada. Literatūra.

Pagaminti tekstinę fotoformą – reiškia iš tekstinės medžiagos pagaminti diapozityvą arba diapozityvų montažą, tinkamą spaudos formoms gamybai. Tekstinius diapozityvus galima gaminti šiais pagrindiniais būdais:

Kompiuteriu – surinktas, sumaketuotas ir sulaužytas tekstas išspausdinamas lazeriniu spausdintuvu ant skaidrios poliesterinės (dažniausiai matinės) plėvelės, kuri ir yra fotoforma.

Kompiuteriu - surinktas, sumaketuotas irsulaužytas tekstas spausdinamas lazeriniu arba čiurkšliniu spausdintuvu ant popieriaus ir toliau fotografuojamas.

Fotorinkimu – kompiuteriu surinktas, sumaketuotas ir sulaužytas tekstas išspausdinamas fotorinkimo įrenginyje tiesiai ant fotojuostos ir išryškinamas.

Fotografuojant specialiai specialiai paruoštus spaustuviniu šriftu arbalinotipu surinktus ir sulaužytus puslapius, fotografuojant surinktos ir sulaužytos formos atspaudą arba spausdinant ant poliesterinės matinės plėvelės.

Pradeda plisti ir technologija, kai kompiuteriu surinktas ir sumaketuotas tekstas perkeliamas tiesiai į spaudos formą, ekspuonuojant spaudos plokštę lazerio spinduliu. Šiuo atveju fotoformos yra nereikalingos.

Dažniausiai tekstai yra renkami ir maketuojami puslapiai kompiuteriais. Tam reikia turėti tam tikrą sistemą, t. y. įrengimus bei programinę įrangą, neretai sujungtua į tinklą ar prijungtus į kitą tinklą. Į šią sistemą įeina:

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2016 m.
  • 3 puslapiai (639 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Tekstinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Tekstinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/tekstiniu-fotoformu-gamybos-irangos-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 12:19
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo