Teksto rengyklės Microsoft Word 2010 apžvalga


Rodyklė. Įvadas. Programa „Word 2010“. Dirbkite su „Word“, kur bebūtumėte. „Word Mobile 2010 for Windows Phone 7“. Word Web application. Įgyvendinkite geriausias savo idėjas. Teksto ir vaizdų formatavimas kartu siekiant, kad jie atrodytų kuo panašiau. Tikslus teksto formatavimas, naudojant „OpenType“ funkcijas. Kitos naujos turinio funkcijos. Iliustruokite savo idėjas. Nauji „SmartArt“ grafinių elementų paveikslėlių maketai. Nauji meniniai efektai. Paveikslėlio taisymai. Automatinis paveikslėlių fono šalinimas. Geresnis paveikslėlio glaudinimas ir apkarpymas. Ekrano nuotraukų įterpimas. Dekoratyvinės kraštinės ir užpildai. Dokumentas su grafinėmis puslapio kraštinėmis. Teksto, lentelių ir grafikos elementų spalvinimas. Lentelių stiliai. Uźpildo efektai. WordArt objektai. Dirbkite patogiau. Juostelės tinkinimas. „Microsoft Office Backstage“ rodinys. Išvados. Literatūros sąrašas.


Programoje „Word“ pateikiama įvairių paruoštų naudoti ir tinkinamų grafinių kraštinių, spalvinimo schemų ir užpildo efektų.

Kraštinės, spalvos ir dekoratyviniai užpildo efektai nėra skirti tiktai atostogų naujienlaiškiams. Word programoje galima pasirinkti daug teksto, lentelių ir lentelių langelių, grafikos ir ištisų puslapių rėminimo ir išryškinimo variant. Šioje pamokoje pristatomi tie variantai ir pateikiami pagrindai, kaip įdėti juos į savo dokumentą.

Galite pridėti pilnas arba dalines kraštines bet kokam dokumento puslapių kiekiui. Word programoje galima naudoti įvairias įtaisytąsias puslapių kraštines nuo verslui skirtų iki juokingų.

Pradėkite nuo kortelės Puslapio kraštinės paźymėto lapo, esančio dialogo lange Puslapio kraštinės ir spalvinimas (skirtukas Puslapio maketas). Iš ten galite pasirinkti:

išorinės kraštinės tipą, nuo paprastos kraštinės iki trimatės kraštinės su šešėliu, pasirinktos pagal jūsų dizaino stilių;

Dizainą galite perźiūrėti dialogo lango vidujje, taigi lengva matyti, kaip atrodys pasirinkti efektai.

Kraštines ir spalvas galite naudoti tekstui, puslapiui, lentelems ir grafikos elementams.

Įsidėmėkite, kad jeigu naudojate Figūras (tam tikras Word grafinis elementas, kurį galite įterpti panaudoję komandą Įterpimas ( Iliustracijos ( Figūros, kraštinių uźdėjimo būdas skiriasi. Pasirinkę figūrą naudokite komandą, esančią Piešimo įrankiai ( Formatuoti, bei nustatikite linijos plotį, brūkšnius bei spalvą.

10 paveiksle spalvinimas pabrėźia antraštę ir citatą. Antrajai citatai yra suteiktas teksto źymėjimo efektas (Pagrindinis ( Šriftas ( Teksto źymėjimo spalva).

Kaip ir naudojant kraštines, galite išbandyti spalvas ir stilius, galite perźiūrėti efektus. Šiuo atveju perźiūrėjimas ypatingai naudingas, kadangi spalvinimui pasirinkta spalva ir perėjimas gali apsunkinti puslapyje esančių źodźių perskaitymą. Turėtumėte visada įsitikinti, kad pasirinktas efektas neuźgoźia paties teksto.

Piešiamus objektus – automatines figūras, tekstų laukus, WordArt ir piešimo drobės objektus galima nuspalvinti taikant uźpildo efektus, pavyzdźiui, pereinančiąsias spalvas.

Perėjimas. Galite naudoti ir dialogo langus Tekstūra arba Paveikslėlis..., jei norite suteikti tam tikro paveikslo ar tekstūros atvaizdą figūros uźpildui.

Pastaba. 12 paveiksle teksto laukui nustatytas figūros stilius – pasirinktas paveikslas iš iliustracijų, cilindrui suteiktas pereinančių spalvų uźpildas, debesėliui pasirinkta tekstūra.

WordArt funkcijoje yra greitieji efektai, pavyzdźiui: spalvinimas ir trimačio vaizdo efektas.

WordArt jūsų źodźiams suteikia grafišką išvaizdą, bet kokį tekstą pakeisdama į tekstą su šešėliu, įstriźą, pasuktą arba ištemptą tekstą.

Jei norite pridėti WordArt objektą, naudokite WordArt komandą, kurią galite rasti skirtuke Įterpimas grupėje Tekstas.

  • Microsoft Word 1898 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2367 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Teksto rengyklės Microsoft Word 2010 apžvalga
    10 - 2 balsai (-ų)
Teksto rengyklės Microsoft Word 2010 apžvalga. (2018 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/teksto-rengykles-microsoft-word-2010-apzvalga.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 09:22
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo