Teksto rengyklės Microsoft word 2010 mobilus naudojimas


Rodyklė. Literatūros sąrašas. Įvadas. Programa „Word 2010“ Dirbkite su „Word“, kur bebūtumėte. Teksto ir vaizdų formatavimas kartu siekiant, kad jie atrodytų kuo panašiau. Nauji meniniai efektai. Paveikslėlio taisymai. Ekrano nuotraukų įterpimas. Dekoratyvinės kraštinės ir užpildai. Dokumentas su grafinėmis puslapio kraštinėmis. Teksto, lentelių ir grafikos elementų spalvinimas. Lentelių stiliai. Užpildo efektai. WordArt objektai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Keletas iš 20 naujų meninų efektų (keturi pirmieji iš jų pritaikyti 4 paveiksle):

Dizainą galite peržiūrėti dialogo lango vidujje, taigi lengva matyti, kaip atrodys pasirinkti efektai.

10 paveiksle spalvinimas pabrėžia antraštę ir citatą. Antrajai citatai yra suteiktas teksto žymėjimo efektas (Pagrindinis ( Šriftas ( Teksto žymėjimo spalva).

Tuo tarpu, jei jūsų dokumente yra vienas iš šių tipų objektų ir jūs norite pridėti užpildą, pirmiausiai jį pasirinkite. Tada meniu juostoje išsirinkite Piešimo įrankiai ( Formatuoti, spustelėkite rodyklę, esančią šalia mygtuko / ir atidarykite dialogo langą Perėjimas. Galite naudoti ir dialogo langus Tekstūra arba Paveikslėlis..., jei norite suteikti tam tikro paveikslo ar tekstūros atvaizdą figūros užpildui.

Pastaba. 11 paveiksle teksto laukui nustatytas figūros stilius – pasirinktas paveikslas iš iliustracijų, cilindrui suteiktas pereinančių spalvų užpildas, debesėliui pasirinkta tekstūra.

WordArt funkcijoje yra greitieji efektai, pavyzdžiui: spalvinimas ir trimačio vaizdo efektas.

WordArt jūsų žodžiams suteikia grafišką išvaizdą, bet kokį tekstą pakeisdama į tekstą su šešėliu, įstrižą, pasuktą arba ištemptą tekstą.

Įterpę WordArt objektą, galite naudoti Piešimo įrankiai ( Formatuoti skirtuką ir pakeisti jį. Skirtukas atsiranda, kai įterpiate ir pažymite WordArt objektą, ir suteikia galimybę pakeisti stilių, fono spalvą, kraštinės storį ir brūkšnius. Galima uždėti šešėlį, atspindį, švytėjimą, trimatę kraštinę, suteikti 3D vaizdo pasukimą ar transformuoti pakeičiant raidžių išdėstymą pagal geometrinę figūrą (12 paveiksle esantys efektai paryškinti tekste).

  • Microsoft Word 1028 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2073 žodžiai)
  • Kolegija
  • Šarūnas
  • Teksto rengyklės Microsoft word 2010 mobilus naudojimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Teksto rengyklės Microsoft word 2010 mobilus naudojimas . (2018 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/teksto-rengykles-microsoft-word-2010-mobilus-naudojimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 01:46
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo