Telekomunikacijų tinklai ir paslaugos


Telekomunikacijos skaidres. Telekomunikacijos referatas. Kompiuteriniai tinklai skaidres. Telekomunikaciju tinklai namu darbas. Telekomunikacija skaidres. Telekomunikaciju socialine reklama. Telekomunikaciniai tinklai paruostuke. Telekomunikacijos darbas. Telekomunikacijos tinklai. Skaidres telekomunikacijos.

Telekomunikacijų tinklai ir paslaugos. Tinklų skirstymas. Telekomunikacijų tinklo sudedamosios dalys. Telekomunikacijų tinklo hierarchinė struktūra. Pstn - plmn telekomunikacijų tinklo struktūra. Telekomunikacijų tinklo modelis. Telekomunikacijų tinklo projektavimo planas.

Informacijos paskirstymas. Pasireiškia balsinės informacijos paskirstymu vykstant informacijos transliavimui.

Interaktyvumas. Pasireiškia bendravimu tarp vartotojų balso signalų pagalba. Tai telefoninio ryšio, telekonferencijų ir pan. paslaugos.

Pranešimų perdavimas. Pasireiškia vienkrypčių balso pranešimų perdavimu. Pavyzdys - balso paštas, kada vienas abonentas įrašo pranešimą į atmintinę, o kitas abonentas išklauso tą pranešimą jam patogiu laiku..

Pranešimų pasiekiamumas. Pasireiškia balsinės informacijos pasiekiamumu skambinant tam tikrais numeriais. Tai gali būti orų prognozė, sporto rezultatai, traukinių ir lėktuvų tvarkaraščiai ir t.t.

Interaktyvumas. Pasireiškia informacijos mainais tarp dviejų kompiuterių, tarp kompiuterio ir duomenų bazių. Pranešimų perdavimas. Pranešimų perdavimo pavyzdys yra elektroninis paštas. Informacijos paskirstymas. Informacijos paskirstymo pavyzdys yra teletekstas. Ši paslauga apima tekstinių puslapių transliavimą televizijos žiūrovams, kurių televizoriai įgalina vartotojui pasirinkti skaitomus puslapius pulto pagalba. Pranešimų pasiekiamumo. Pranešimų pasiekiamumo pavyzdys yra pasaulinis voratinklis (WWW). Vartotojai Internetu gali pasiekti duomenų bazes, esančias bet kurioje šalyje ir iš bet kurios šalies.

Interaktyvumas. Pasireiškia vaizdų perdavimu, kurį lydi garsas videokonferencijos ar multimedia paslaugų metu. Pranešimų perdavimas. Video pranešimų perdavimas per video paštą yra rytdienos paslauga. Trumpų video pranešimų perdavimas šiuo metu galimas elektroniniu paštu. Informacijos paskirstymas. Video pranešimų paskirstymo pavyzdys yra televizijos programų transliavimas. Pranešimų pasiekiamumo. Video pranešimų pasiekiamumo pavyzdys yra pasaulinis voratinklis (WWW). Vartotojai Internetu gali pasiekti video bazes, esančias bet kurioje šalyje iš bet kurios šalies.

  • MS PowerPoint 927 KB
  • 2010 m.
  • 29 puslapiai (1081 žodžiai)
  • Kasparas
  • Telekomunikacijų tinklai ir paslaugos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Telekomunikacijų tinklai ir paslaugos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/telekomunikaciju-tinklai-ir-paslaugos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 01:42
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo