Telekomunikacijų tinklų projektavimo įmonės steigimas


Darbas telekomunikaciju imonese. Projektavimo firmos isteigimas. Telekomunikaciju tinklo projektavimas kursinis darbas. Kompiuterinė įmonė referatas. Telekomunikacijos imones struktura. Kompiuterinio tinklo įvedimo irengimo darbų sąrašas.

Įvadas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Marketingo rinkinio elementai. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Vadyba. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Ekonominis pagrindimas. Lab(lietuvos aklųjų bibliotekos) šiaulių filialo projekto kaina. Kompiuterių tinklo įrenginių žiniaraštis. Kompiuterių tinklo įrenginių vertė. Kompiuterių tinklo pagalbinių medžiagų žiniaraštis. Kompiuterių tinklo montavimo darbų sąnaudos. Kompiuterių tinklo projektavimo ir montavimo darbų sąmata. Išvados:. Naudotos literatūros sąrašas.

Pertvarkant ar persikraustant į naują biurą visąlaik svarbu iš anksto numatyti, kaip bus įrengti kompiuteriniai tinklai. Teisingas ir praktiškas kompiuterinių tinklų įrengimas vėliau padeda sutaupyti laiko, sumažinti kompiuterių gedimų bei sutrumpinti jų pašalinimo trukmę. Taigi nusprendėme įkurti nedidelę įmonę UAB tinklų projektavimas .

ši mūsų sugalvota firma, teiks interneto įvedimo ir tinklų priežiūros bei jo diegimo ir derinimo paslaugas. Vartotojams tai suteiks galimybę gauti visa jiems reikalingą informaciją iš didžiausio pasaulyje duomenų bazės – interneto, bei palengvins darbą įmonėje. Nebereikės jiems iš vienos kompiuterio į kitą per kompiuterines laikmenas nešioti informaciją. Viską galės persiųsti per įdiegtą kompiuterių tinklą. Tai garantuoja patikimą įmonių infodabartinė Lietuvos ekonomika negali aprūpinti visus darbo vietomis. Tai skatina verslininkus kurti privačias įmonės. Tai gali būti ūkinės bendrijos, akcinės bendrovės (uab ir ab), individualios.

šis verslas yra Lietuvoje palyginus naujas, todėl menkai paplitęs. Yra labai daug firmų, prekiaujančių kompiuterine bei programine įranga, tačiau ne tiek daug firmų teikia tokią paslaugą, kaip atvykimas pagal iškvietimą.

šios veiklos srities poreikį bei reikalingumą apsprendžia didėjantis kompiuterių įsiterpimas į mūsų kasdieninį gyvenimą, bei naujų firmų atsiradimas. Nei viena solidi firma negali apsieiti be kompiuterio.

Dabartiniu metu yra gana palankios sąlygos firmos vystymuisi. Tikėtina, kad per kitus penkerius metus pragyvenimo lygis Lietuvoje vis didės. Didės firmų, fizmūsų UAB tinklų projektavimas dirba paslaugų sferoje. Pradžioje dirbome patys savininkai ir papildomai samdėme darbuotojus. Pagrindinė mūsų teikiama paslauga – projektuoti kompiuterinius tinkprofesinė patirtis: karjerą pradėjo bendrovėje nežiniukas kur buvo atsakingas už it paslaugų plėtra, rinkodara, pajamų ir tikįkūrę šią firmą mes užtikrinome savo nuolatinį pragyvenimo šaltinį, ir turime galimybę pastoviai tobulinti savo kompiuterines žinias bei jas pritaikyti praktikoje. Stengiamės, kad mūsų turima kompiuterinė technika, bei paslaugos būtų aukščiausios kokybės ir už prieinamą kainą. Siekiame, kad mūsų darbo valandos būtų patogiausios vartotklientui tereikia pasakyti kokią problemą jis nori išspręsti ir kiek jis pasirengęs užtai užmokėti, opagal gyvenamą vietą, kaip ir daugelis Kauniečių, savo firmą įsteigėme Kauno mieste. Amžiaus grupės, kurios naudojasi mūsų paslaugomis yra iki 60 metų amžiaus.

  • Microsoft Word 46 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2893 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurrys
  • Telekomunikacijų tinklų projektavimo įmonės steigimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Telekomunikacijų tinklų projektavimo įmonės steigimas. (2011 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/telekomunikaciju-tinklu-projektavimo-imones-steigimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 13:01
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo