Televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė Laida „Yra kaip yra“


Turinys. Televizijos diskusijų laidos „Yra kaip yra“ stebėjimas ir analizė. Laidos stebėjimas - 2014 m. Kovo 24 d. , Tema jaunimo laisvalaikio praleidimo būdai. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas. Apranga, šukuosena, makiažas. Mimika. Gestai. Poza. Akių kontaktas. Balso stiprumas. Intonacija. Tartis. Kalbėjimo tempas, pauzės. Teiginių aiškumas ir tikslumas. Įsitraukimas į diskusiją. Kritikos konstruktyvumas. Emocionalumas. Komunikacijos priemonės ir elgesys. Vertinimas. Komentaras. Atsakymai į klausimus.


Elgesys buvo normalus, dalyvė norėdama pabrėžti savo nuomonę balsą pakeldavo ir gestų pagalba nuomonė buvo išsakoma aiškiai ir suprantamai.

Dalyvės veidas buvo rimtas, kai buvo kalbama apie buvusių narkomanų istorijas, dalyvė kalbant apie save nuolat šypsojosi.

Stebimo dalyvio diskusijoje vaidmuo buvo sėkmingas, nes dalyvis išsakė savo nuomonę, pateikė tikrų pavyzdžių, aptarė situaciją, diskutavo su kitais dalyviais, buvo pastebimas diskusijoje.

Tikslas – papasakoti savo istoriją kaip tapo narkomanu ir kaip šiuo metu gydosi.

Stebimajam dalyviui pavyko išsakyti savo nuomonę ir diskutuoti su kitais dalyviais.

Elgesys buvo normalus, paklausus išsamiai atsakydavo į klausimus, balsas išlaikytas vienodo tembro.

Dalyvis pritardavo vedėjai apie išsakytą mintį, jeigu nesutikdavo su teiginiu, paaiškindavo kodėl, išsakydavo savo poziciją.

Dalyvio veidas buvo rimtas, kai buvo kalbama apie jo praeitį.

Stebimo dalyvio diskusijoje vaidmuo buvo sėkmingas, dalyvis išsakė savo nuomonę argumentuodamas savo išgyvenimais.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (710 žodžiai)
  • Kolegija
  • Janina
  • Televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė Laida „Yra kaip yra“
    10 - 3 balsai (-ų)
Televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė Laida „Yra kaip yra“ . (2017 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/televizijos-diskusiju-laidos-stebejimas-ir-analize-laida-yra-kaip-yra.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:21
×