Televizijos ir radijo reklamos samprata ir reikšmė


Įvadas. Reklamos samprata. Televizijos reklamos reikšmė. Radijo reklamos reikšmė. Išvados. Literatūros sąrašas.


Reklama sudarydama didžiąja gyvenimo dalį visuomenės, mes jos klausomės važiuodami automobiliu, žiūrėdami televizorių, gatvėje matome begalės iškabų, reklaminių stendų, laiškų dėžutėse reklaminiai bukletai randami. Visi mes skirtingai vertinam reklamą. Dabar reklamos industrija labai išsiplėtusi, ir tuo būdų prisiraikydama prie rinkos, ieškoma vis kitokių reklamos išraiškos formų.

Vienas iš svarbiausiu reklamos reikalavimu- tai jos atpažįstamumas. Reklama neatitinkanti šio reikalavimo (o kartu ir vieno iš reklamos principu), negali buti skleidžiama. Deja, kasdieniniame gyvenime iki šiol galima pamatyti labai daug paslėptos reklamos pavyzdžiu. Ir nors paslėptos reklamos pastebimai mažėja butu naivu tikėtis, kad tokia reklama visai išnyks.

Sąvokos reklama, matyt, pirmiausia reikėtų ieškoti žodynuose. O juose pateikiamos įvairios reklamos sampratos. Žodis reklama priskirtinas prie tarptautinių žodžių, todėl jis aiškinamas ir įvairiuose tarptautiniu žodžių žodynuose:

• radijo auditorija jaunesnė, ji noriai naudojasi naujomis paslaugomis ir prekėmis.

Gyvename tokiame pasaulyje ir laikmetyje, kai savo gyvenimo neįsivaizduojame be reklamos. Pažinimas įvyksta, kai pradedame vertinti prekę ar paslaugą. Jei ne reklama, naudotojo pažinimo ribos būtų ribotos. Reklama padeda apsispręsti reikia jam tos prekės ar ne. Vartotojas nėra priverstas pirkti prekės, tik informuoja apie prekės ar paslaugos egzistavimą.

Reklamai egzistuoti svarbiausia kad ji turėtų šiuos bruožus – teisingumas, konkretumas, idėjiškumas, organizavimo planingumas. Jei reklama nesugeba įtikinti vartotojo, tai siūloma prekė praranda savo vartotoją, ir nesuteikia jam galimybės pasirinkti.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1322 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovile
  • Televizijos ir radijo reklamos samprata ir reikšmė
    10 - 1 balsai (-ų)
Televizijos ir radijo reklamos samprata ir reikšmė. (2019 m. Liepos 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/televizijos-ir-radijo-reklamos-samprata-ir-reiksme.html Peržiūrėta 2019 m. Spalio 23 d. 20:45
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema