Televizijos laidos stebėjimas ir analizė


Informacija apie laidą ,,TV Pagalba". Analizuojamos laidos informacija. Stebimojo asmens Renatos elgesio televizijos diskusijų laidoje protokolas. Analizė. Stebimojo asmens Grąžinos elgesio televizijos diskusijų laidoje protokolas. Analizė. Literatūra.

Transliavimo data ir laikas – TV3 televizijos laidų įrašų archyvas, laida buvo rodoma 2014m. lapkričio 21 dieną, laidos laikas – 16.30h.

Grąžina– laidos pašnekovė, kuri kreipėsi pagalbos į šią laidą, penkių vaikų mama, bandanti prisiteisti elementus iš buvusio sugyventinio.

Dangis – Buvęs Grąžinos sugyventinis, dabar gyvenantis su nauja savo drauge. Vyras tikina, kad vieno Grąžinos vaiko tėvas yra ne jis.

Ramunė – dabartinė Dangio sugyventinė, kuri aiškina, kad Grąžina yra paleistuvė ir šeimų ardytoja.

Odeta – Ji yra Grąžinos kaimynė, kuri niekada nematė savo draugės išgėrusios, paleistuvaujančios ar kitaip blogai besielgiančios.

Buvo kalbama apie įvykius susijusius su donoryste, donorystės svarbą ir problemas Lietuvoje. Buvo aptariama kiekvieno laidoje apklausto sirgusio žmogaus gyvenimo istorija ir kaip jie jaučiasi dabar. Buvo išklausyta specialistų nuomonė.

Stebėjimui pasirinkti asmenys: Rasą Pekarskienė ir Justina.

Stebimojo asmens Renatos Šakalytės-Jakovlevos elgesio televizijos laidoje „TV Pagalba“ analizės protokolas

Apranga, solidi tvarkinga – vilki kostiumėlis, bateliai klasikiniai. Solidi šukuosena, makiažas paprastas niekuo neišsiskiriantis ir neiššaukiantis.

Jai kalbant iš akių galima spręsti, kad ji rimtai žiūri į pašnekovės situaciją, gilinasi. Rodo emocijas, tačiau tik minimalias – atlieka tai profesionaliai.

Nuolat palaikė akių kontaktą su pašnekovu ir žiūrovais. Taip pat palaiko kontaktą su žiūrovais aną pus televizijos ekranų.

Pašnekovas kalbėjo raiškiai ir nepakeltu tonu ,taip kalbantis asmuo palieka palankų ir nuoširdų įspūdį. Visos laidos metu kalbėjo aiškiai ir užtikrintai, rodydama susidomėjimą. Šnekamoji kalba yra oficiali.

  • Microsoft Word 443 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1413 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gita
  • Televizijos laidos stebėjimas ir analizė
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Televizijos laidos stebėjimas ir analizė. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/televizijos-laidos-stebejimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 18:17
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo