Televizijos laidų analizė


Televizijos laidos recenzija. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas. Televizijos laidos analize. Laidos analize. Tv laidos recenzija. Recenzija apie tv laida. Recenzija apie televizijos laida. Kultūrinės televizijos laidos recenzija. Laidos' analize. Televizijos ir radijo laidu analize.

Psichologijos referatas. Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Informacija apie laidas. Analizė. Pasirinktos televizijos diskusijų laidos „ką manai? “ dalyvės nijolės vaitkevičienės analizė. Pasirinktos televizijos laidos „kodėl? “ dalyvio vladimiro romanovo analizė. Stebimojo asmens nijolės vaitkevičienės elgesio televizijos diskusijų “ką manai? ” analizės protokolas. Stebimojo asmens vladimiro romanovo elgesio televizijos diskusijų “kodėl? ” analizės protokolas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.


Stebėdama ir analizuodama laidas padariau tokią išvadą, kad dabartiniame sumaterialėjusiame pasaulyje mes nebemokame nuoširdžiai bendrauti. Visada vyravo nuostata, kad išsilavinę, užimantys aukštas pareigas, elitui priklausantys žmonės visada turi būti santūrūs, negali pratrūkt viešoje vietoje, turi elgtis atsakingai. Tačiau mūsų visuomenėje tai jau didelė retenybė. Nebemokame kalbėtis neįžeidžiant kito, visada lipame kitiem per galvas, visom priemonėm stengiamės pasiekti tikslo. Tačiau nukenčia pats žmogus, nemokėdamas bendraut. Apie jį susidarome neigiamą nuomonę, nebenorime bendraut. Ir nemanau, kad po tokio elgesio piliečiai balsuos už Vladimirą Romanovą, nes parodė visą savo bendravimo trūkumą. Ne kiekvienas žmogus moka bendraujant keistis informaciją, mintimis ir jausmais, atskleisti kitiems savo individualybę ir daryti aplinkiniams įtaką.

  • Psichologija Referatai
  • 2012 m.
  • Jurate
  • 12 puslapių (2628 žodžiai)
  • Kolegija
  • Psichologijos referatai
  • Microsoft Word 38 KB
  • Televizijos laidų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Televizijos laidų analizė. (2012 m. Spalio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/televizijos-laidu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:25