Televizijos reikšmė šiuolaikinėje politikoje


Įvadas. Silpnosios žiniasklaidos darbo vietos. Telegeniškai modifikuota politika. Televizijos tarpininkavimo su masėmis lygiai. Įtaka politikai. Šou dėsningumai Lietuvos gyvenime. Politikos mediatizacija. Tiesioginės transliacijos. Politinis spektaklis. Išvados.

Taip šiuolaikinė žiniasklaida tampa regimybių produkavimo ir jų kontroliavimo institucija.Regimybių panaudojimo strategija tampa bene vieninteliu žiniasklaidos užsiėmimu.

Žiniasklaida nėra valdžios instrumentas. Ji tik įpareigoja valdžią dialogui su visuomene.

Tekstų kupiūravimas. Apklausiamas politikas ar visuomenės veikėjas dažniausiai pasisako gana plačiai, šitaip siekdamas dalyką išdėstyti išsamiai ir adekvačiai situacijai. Žurnalistui svarbu pateikti konkretų, dažniausiai trumpą tekstą. Jis esti priverstas iš interviu iškirpti trumpą, jo galvą esminę mintį, ir įdėti atskirai. Taip sąmoningai ar ne iškreipiami kalbėjusiojo žodžiai ir jiems suteikiamos įvairios prasmės.

Televizinio vaizdo transliavimas leidžia „uždengti“ kalbą ir šitaip iškreipti sakymo prasmę.

Skandalas (J. Veselkos kaltinimai valdžios atstovams, remiantis savo samprotavimais, kaip turėtų būti vykdoma valdžia).

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (3221 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Televizijos reikšmė šiuolaikinėje politikoje
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Televizijos reikšmė šiuolaikinėje politikoje. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/televizijos-reiksme-siuolaikineje-politikoje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 11:21
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo