Televizijos vaidmuo ugdant visuomenę


Mano megstamiausia tv laida rasinys. Televiziniu laidu recenzijos. Televizijos ugdymas visuomeneje. Temos mano megstamiausia televizijos laida. Aprasymas megstamiausios laidos. Lietuviu kalba laiskas apie seriala laida megstamiausia. Rasinys apie megstama televizijos laida. Laiskas apie televizijos megsta laida. Parasyti pastraipa apie tv laida. Televizijos vaidmuo ugdant visuomene..

Lietuvių rašinys. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų statistiką, informatyvumą, profesionalumą?


Be televizijos neįsivaizduojame šiandieninio mūsų gyvenimo. Tai vienas iš mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo būdų ir bene pats svarbiausias ir patogiausias informacijos šaltinis. Žiūrėdami įvairaus žanro laidas, filmus, koncertus gauname daug informacijos apie politiką, visuomenė, pasaulį, pramogų sferą ir kita. Dėl informacijos gausos dažnai turime patys atsirinkti tai kas yra tinkama ir naudinga, kas ne. Todėl nuolat diskutuojama apie neigiamas ir teigiamas rodomas pramogas. Kokios jos gali būti? Koks vaidmuo tenka televizijai ugdant visuomenę?

Didelė dalis pasaulio, taip pat ir lietuvos žmonių laisvalaikio praleidimo būdą renkasi sėdėjimą prie televizoriaus ir žinant kiek daug laiko prie jo praleidžiama, galime teigti, kad televizija daro poveikį žmogui. Žiūrovui dažnai sunku pasirinkti tinkamą televizijos programą ar kanalą. Dažnai jis yra priviliojamas įvairių pokalbių laidų, info ar pasimatymų šou, tokių kaip: „kk2“, „be komentarų“, „būk mano meile“ , „valanda su rūta“, „akistata“ ir kitų. Tokias laidas renkasi dažniausiai žmonės pavargę nuo darbų, mokslo, norintys lengvo ir atpalaiduojančio turinio tuo pačiu stengdamiesi susipažinti su šalies aktualiomis. Šiomis laidomis žiūrovus lengva suvilioti, nes jas dažnai reklamuoja, rodo vakarais, patogiu laiku. Tokios laidos nėra labai informatyvios ir naudingos. Jų siužetas susijęs su šalyje vykstančiais skandalingais įvykiais, naujienomis.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2012 m.
  • Rimante
  • 2 puslapiai (787 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 6 KB
  • Televizijos vaidmuo ugdant visuomenę
    10 - 1 balsai (-ų)
Televizijos vaidmuo ugdant visuomenę. (2012 m. Balandžio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/televizijos-vaidmuo-ugdant-visuomene.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 13:57