Televizijos vaidmuo ugdyme


Televizijos vaidmuo visuomenes ugdyme. Televizijos vaidmenys visuomenėje. Ka manote apie televizijos vaidmeni ugdant visuomene.

Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką,informatyvumą, profesionalumą?

Šioje laidoje vedėjų – aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Sandra Daukšaitė- pateikiamos pozityvios naujienos, šmaikščiai apžvelgiami aktualiausi ir įdomiausi praėjusios paros įvykiai Lietuvoje. Ši laida pateikia pačias šviežiausias naujienas iš Lietuvos. Laidos žiūrovai pirmieji sužino apie šalies garsenybių tuoktuves, skyrybas ir vakarėlius, taip pat didžiulis dėmesys skiriamas aktualijoms ir skandalams. „Ši laida – šmaikštus TV3 žinių tęsinys. Jei esi pavargęs nuo blogų žinių, tai šią laidą jums būtina žiūrėti, nes jų nepamatysite. Svarbiausios naujienos perteikiamos su ironija, sarkazmu ir humoru. Laidos idėja stebėti pačius svarbiausius Lietuvos elito atstovus. Tai yra gan idomu, bet kai kalbama apie asmeninį garsenybės gyvenimą tai jau yra peržengiamos ribos, tai man tampa pasibjaurėtina. Be to, ir vedėjai nėra profesionalūs žurnalistai, o tik dažnai matomi veidai, nors smagu žiūrėti, kaip jie pateikia naujienas. Ar verta žiūrėti šią laidą? Mano nuomone, ne, nes tai tik paskalų ir gandų laida, kuri teaptaria žvaigždžių gyvenimą, kai Lietuvoje yra pilna problemų. Laidos stilistika nėra iš gražiausių, nes yra vartojama žargonų. Profesionalumo taip pat nesimato. Na, o informatyvumas didelis, tik tiek, kad jis visiškai nenaudingas visuomenei.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (801 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tymekas
  • Televizijos vaidmuo ugdyme
    10 - 3 balsai (-ų)
Televizijos vaidmuo ugdyme. (2012 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/televizijos-vaidmuo-ugdyme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:07
×