Telšių apskritis kuras ateičiai


Telšių apskritis-kuras ateičiai. Pagrindiniai faktai. Vyraujančios pramonės šakos. Pagrindinės eksporto šalys. Pramonė aptarnauja (produkcijos eksportas). Darbo rinka 2013m. Infrastruktūra. Tiesioginės užsienio investicijos (TUI) regione 2012m. TOP įmonės pagal sektorius. Maistas. Mediena ir baldai. Metalo apdirbimas ir technika. Informaciniai šaltiniai.

Regiono ekonomikos variklis- naftos perdirbėja “ORLEN Lietuva”. Bendrovė įsikūrusi Mažeikiuose ir yra didžiausia degalų tiekėja Baltijos šalyse. Naftos atradimas regione lėmė metalo apdirbimo ir mašinų pramonės plėtrą. Didžiausi pieno prekių ženklai : “Žemaitijos pienas” ir “Pieno žvaigždės”. Bendrovė “Uniliver” nesenai įsigijo vietos prekinį ženklą “Ingman”.

Naftos perdirbimas Benzinas, dyzelinas,mazutas, reaktyvinis kuras,suskystintos naftos dujos, bitumas ir elementinė siera. Maistas Pieno, mėsos ir žuvies gaminiai. Mediena ir baldai Minkšti baldai, ąžuoliniai ir faneruoto ąžuolo baldai. Metalo apdirbimas ir technika Starteriai, generatoriai, žemės ūkio mašinos, buitinė techinka, poliruota vilna, vinys ir montavimo dalys.

Žemės ūkį Miškininkystę Sunkiasvorį transportą Naftos ir dujų tiekimą Namų ūkio aptarnavimą Produkcijos eksportas 77,4%.

Lyra group 1992 metais įkurta baldų gamybos įmonė, kurianti ir gaminanti šiuolaikiškus skandinaviško stiliaus minkštus baldus. bendradarbiaujama su baldų prekybos tinklais Norvegijoje, Pracūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje ir kitose šalyse.

  • MS PowerPoint 692 KB
  • 2016 m.
  • 23 puslapiai (756 žodžiai)
  • Karolina
  • Telšių apskritis kuras ateičiai
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Telšių apskritis kuras ateičiai. (2015 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/telsiu-apskritis-kuras-ateiciai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 16:38
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo