Telšių miesto strateginis planas


Pirmasis strategijos tikslas – Telšių miesto savivaldybės , kaip turistinio objekto , įvaizdžio gerinimas. Antrasis strategijos tikslas – Telšių miesto savivaldybės žinomumo didinimas Lietuvos ir užsienio turizmo rinkoje. Trečiasis strategijos tikslas – vietos ir užsienio turistų srautų augimas Telšių miesto savivaldybėje.


Pasiūlyti sugrįžtantiems ar svarstantiems apie sugrįžimą patrauklias sąlygas pradėti verslą, kurti naujas vietas, įsidarbinti. Mažės migracijos mastas, pakartotinė migracija, gyventojai liks gyventi ir dirbti Telšiuose.

Bedarbiems, neaktyviems žmonėms (grįžtantiems emigrantams ar esantiems emigracijoje) ar potencialiems verslininkams, suteikus paramą verslo pradžiai (įrangai, priemonių įsigijimui), augs jų motyvacija imtis verslo iniciatyvų ir jas įgyvendinti.

Bendradarbiavimo tarp institucijų ir informacijos sklaidos tinklo sukūrimas Telšių mieste padėtų spręsti įvairias socialines problemas kompleksiškai ir operatyviai. Žmonėms, išgyvenantiems socialinę atskirtį, atsirastų galimybė vienoje vietoje gauti informaciją apie tai, ką daryti ir kur kreiptis patiriant atskirtį.

Gyventojų savanoriškos veiklos skatinimas, savanorių mokymas, švietimas, įgyvendinant įvairias socialines iniciatyvas, ugdytų žmonių sąmoningumą apie savanorystę, pagalbą artimui, ugdytų bendruomeniškumą,

Bendruomenės inicijuojamos veiklos (ypač tos, kurių nepakanka ar nėra), mažintų Telšių miesto gyventojų socialinę atskirtį - situacijas, kuriose esantys asmenys dėl trūkstamų materialinių išteklių, išsilavinimo, negalios, patiriamos diskriminacijos ar kitų priežasčių negali palaikyti visuomenėje įprastų socialinių ryšių.

Perdavus socialinių pašalpų mokėjimo funkciją savivaldybėms kaip savarankiškąją funkciją ir sugriežtinus gavimo sąlygas socialinių pašalpų gavėjams mažėjo pašalpų gavėjų skaičius.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (748 žodžiai)
  • Universitetas
  • Goda
  • Telšių miesto strateginis planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Telšių miesto strateginis planas. (2020 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/telsiu-miesto-strateginis-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 02:08
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo