Temos, tikslų, uždavinių ir išvadų struktūra ir formulavimas


Įvadas. Temos struktūra ir formulavimas. Tikslo struktūra ir formulavimas. Uždavinių struktūra ir formulavimas. Išvadų struktūra ir formulavimas. Išvados. Literatūra.


Šiomis dienomis prieš rašant svarbius mokslinius darbus yra aktualu ir reikšminga žinoti kaip tinkamai rašyti tiriamąjį darbą, tačiau rašant mokslinį darbą daugelis nežino nuo ko pradėti. Todėl remiantis moksline literatūra yra svarbu analizuoti ir išsiaiškinti kokia yra tinkama mokslinio tyrimo pasirinkta tema, tikslas, uždaviniai bei, kaip taisyklingai formuluojamos išvados. Ši tema yra aktuali įvairių sričių specialistams norintiems parašyti mokslinį arba tiriamąjį darbą, pirmiausia norint jį parašyti reikia žinoti kaip tinkamai tai padaryti. Referatas skiriamas suinteresuoti skaitovus (studentus), kaip tinkamai parengti baigiamuosius darbus, parodyti kokie yra svarbūs temos, tikslo, uždavinių, išvadų struktūros ir formulavimo reikalavimai. Nagrinėjant mokslinę literatūrą puikiai šiuos reikalavimus atskleidžia žymūs mokslininkai – Kęstutis Kardelis, Vilma Žydžiūnaitė bei Valdas Pruskus. Žinant visus struktūros ir formulavimo reikalavimus pasidaro lengviau suprasti mokslinio darbo esmę ir kaip ją tinkamai bei suprantamai pateikti kitiems tyrėjams. Referatą sudaro keturi skyriai, kurių turinyje pateikta reikalavimų ir pavyzdžių, parodančių kaip tinkamai reikia rengti baigiamąjį darbą pasirenkant teisingai temą, išsikeliant save motyvuojančius tikslus ir uždavinius bei kaip tinkamai gautus rezultatus pateikti išvadose.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1045 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anonimukas
  • Temos, tikslų, uždavinių ir išvadų struktūra ir formulavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Temos, tikslų, uždavinių ir išvadų struktūra ir formulavimas. (2020 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/temos-tikslu-uzdaviniu-ir-isvadu-struktura-ir-formulavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 06:32
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo