Temperamentas ir bendravimas


Bendravimas ir temperamentas. Kaip bendrauti su choleriku. Temperamentas referatas. Bendravimas su choleriku. Tarpusavio flegmatiko ir choleriko bendravimas. Kaip bendrauti su cholerikais. Bendravimas ir temperamentas.. Temperamento skirstymas pagal. Temperamento tyrimo testai mokiniams. Temperamento analize.

Temperamentas ir bendravimas. Temperamento užuomazgos yra įgimta asmenybės savybė. Pats seniausias skirstymas pagal temperamentus atsirado jau hipokrato laikais. Jis išskyrė choleriką, sangviniką, melancholiką ir flegmatiką .

Temperamento užuomazgos yra įgimta asmenybės savybė. Jis išskyrė choleriką, sangviniką, melancholiką ir flegmatiką.

Cholerikas –labai aktyvus žmogus, kurio energija liejasi per kraštus. Bendraudami tokį žmogų atpažįstame iš greitos kalbos, gestikuliavimo. Cholerikas dažnai išsišoka, ir savo elgesiu priverčia kitus jaustis nesaugiai. Žmonės linkę vengti bendravimo su tokiu. Kai jam pasakoma, kad jis įžeidė , toks žmogus labai nustemba. Kadangi apie kitus žmones jis nėra geros nuomonės, todėl visur kiša savo nuomonę ir vadovauja, tačiau jeigu jo nenori klausyti, būna sunku. O paklusti cholerikui –reiškia prisitaikyti prie jo nuotaikos ir įkvėpimo bei veiklos kaitos. Kaip tik dėl choleriko nesieja artimesni ilgalaikiai ryšiai su kitais, tačiau cholerikui to pakanka.

Sangvinikas -yra aktyvus, bet save kontroliuoja labiau, negu cholerikas. Bendrauti su žmonėmis jam sekasi, jis gali ilgai išlaikyti gerus santykius su žmonėmis.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (448 žodžiai)
  • Viltautas
  • Temperamentas ir bendravimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Temperamentas ir bendravimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/temperamentas-ir-bendravimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 00:19
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo