Temperamento tipai


Temperamento tipai. Pagal asmenybės tipą žmonės skirstomi į. Intravertus. Intravertas. Uždaras žmogus, rimtas, paniuręs, mažiau bendraujantis, susikaupęs, mėgsta būti vienas, dažniau esti susimąstęs. Ekstravertas. Daug kalbantis, amžinai apsuptas draugų būrio linksmuolis. Melancholikas.  Flegmatikas. Sangvinikas. Sangvinikas – Įspudžius jis išgyvena greitai ir smarkiai. Flegmatikas – lėtai reaguoja į naujus įspūdžius. Cholerikas. Cholerikas – yra linkęs greitai bei stipriai reaguoti į gaunamus įspūdžius ir veikti. Melancholikas – į įspūdžius iš pradžių reaguoja labai silpnai.

Uždaras žmogus, rimtas, paniuręs, mažiau bendraujantis, susikaupęs, mėgsta būti vienas, dažniau esti susimąstęs.

Sangvinikas – Įspudžius jis išgyvena greitai ir smarkiai, greitai ir stipriai į juos reaguoja veikdamas, tačiau neilgai tie įspudžiai sieloje lieka. Pagringinės sangviniko ypatybės: 1) paviršutinumas, 2) nepastovumas, 3) labiau domisi išorine gyvenimo puse, 4) linksmas. Sangviniko trūkumai: 1) tuštybė ir savimeilė, 2) polinkis meilikauti, pavydėti, 3) polinkis mėgautis gyvenimo malonumais, 4) mėgsta siekti dorybių, kurios reikalauja pastangų.

Flegmatikas – lėtai reaguoja į naujus įspūdžius, o patirtieji greitai išblėsta. Pagrindinės flegmatiko ypatybės: negreitai suirzta ir supyksta, greitai nesusižavi išoriniais, paviršutiniškais dalykais.

  • MS PowerPoint 449 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (268 žodžiai)
  • Beata
  • Temperamento tipai
    10 - 2 balsai (-ų)
Temperamento tipai. (2014 m. Rugpjūčio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/temperamento-tipai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 07:47
×