Temperatūros, apsukų dažnio ir srauto matavimo prietaisai


Dažnio matavimas. Variklio apsukų matuoklis. Vaibracijiu matavimai. Detalės.


Dabar mes apžiūrėsime matavimo prietaisą ПС-052М .Kurį dažnai galimą pasitikti rusų laivine matuojant temperatūra. Jis skirtas konvertuoti termometrų signalo varžą į vieningą signalą nuolatinės įtampos.

Jautrus varžos termometro elementas sudarytas iš platinos vielos spiralės formos, kuris įdėtas į kanalus sudarytos iš keramikos, pripildytos temperatūrai atsparių miltelių. Temperatūrai atsparus termometras ТСП 371 turi dviejų elektriškai nesusijusios jautrumo elementus.

Kad išmatuoti išmetamųjų dujų temperatūrą, pagrindinio variklio cilindruose ir perkaitinto garo , garo katilę yra naudojamas termo-elektriniai įrenginiai , kuriam termoporas dirba kaip jutikliai. O kaip skaitiklis yra naudojimas magneto-elektrinis galvanometras.

Termoporos naudojimas remiamas į  temperatūros keitimą vieno iš metalų sudarantis termoporą sukeliančiąja grandinėje termo - elektrine judančiąją jėgą.

Varinai jungiamieji laidai su korektorių yra naudojimas tais atvejais, kai laisvėji termoporos galai ir išmatavimo prietaisai randasi vienos temperatūros zonoje arba atstumas tarp jų nėra didelis.

Kompensacinių jungiamuojų laidų montavimas yra naudojamas tais atvejais kai laisvėji galai termoporos ir matavimo prietaisas randasi vienoje zonoje su skirtingais temperatūrais .

Šiame paveiksle yra pavaizduota principinę schema automatinio potenciometro su sekimo sistema kuria matuoja temperatūrą konvertavimosi termoporai.

Ant daugybes laivu gavo išsiplėtimą sistemą ‘Autronix’ ‘Trondheim’ firmos išmetamųjų dujų pagrindinio variklio matavimui ir kontrolei.

Pastovus automatinis skirtingų cilindrų išmetamųjų dujų kontrole, kuris duoda automatinį signalą jeigu dujų temperatūrą padidės .

Dabartiniuose laviose yra naudojamas elektroninis pagrindinio variklio veikimo įvertinimo prietaisas. Tai nešiojamas kompiuteris, kuris vienu laidu jungėsi prie taip vadinamojo „Pick Up“ sensoriaus, kuris įtaisytas virš smagračio ir nuskaito variklio apsukas, o kitas laidas buvo jungiamas po eilę į kiekvieno cilindro indikatorinį vožtuvą. Po visų parametrų surinkimo šis kompiuteris buvo prijungiamas prie kompiuterio su programą, kurį apskaičiuoja visus parametrus ir parodo kiekvieno cilindro indikatorines diagramas. Taip pat įvedant tam tinkamus parodymus, programa apskaičiuoja kuro sąnauda per parą ir specifinę kuro sąnaudą.

Prietaisas skirtas kontroliuoti pagrindinius parametrus dyzelinio variklio , reduktoriaus temperatūros aušinamojo skysčio:

Prietaisas turi du įėjimus, kad pajungti temperatūros jutiklius ir vieną įėjimą slėgio jutikliui.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 905 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1897 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aleksandr
  • Temperatūros, apsukų dažnio ir srauto matavimo prietaisai
    10 - 1 balsai (-ų)
Temperatūros, apsukų dažnio ir srauto matavimo prietaisai. (2016 m. Rugsėjo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/temperaturos-apsuku-daznio-ir-srauto-matavimo-prietaisai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:54
×