Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių. (literatūrologė V. Daujotytė)


Ten kur ramiai miegama ir sočiai valgoma didelių menininkų neiškyla. reikia didelių įtampų grėsmių. Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma didelių menininkų neiškyla. Ten kur daug miegamąjį ir sočiai valgoma dideliu menininkų neiškyla. 28 kalba ten kur ramiai miegama. Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. reikia didelių įtampų ir grėsmių. „ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. reikia didelių įtampų, grėsmių.“ (literatūrologė v. daujotytė) ar pritariate tokiai nuomonei?. Dideliu menininku neiskyla ten kur sociai valgoma ir miegama.. Literaturologe v. daujotytė ten, kur ramiai miegama. „ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. reikia didelių įtampų, grėsmių.“ (literatūrologė v. daujotytė) ar pritariate tokiai nuomonei? savo įžvalgas paremkite lietuvių. Ten kur ramiai miegama ir sočiai valgoma didelių menininkų neiškyla. reikia didelių įtampų grėsmių planas.

12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Literatūra (Kultūra). 28 potemė ir planas. 28. „Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių.“ (literatūrologė V. Daujotytė) Ar pritariate tokiai nuomonei? Savo įžvalgas paremkite lietuvių literatūros pavyzdžiais.

Menas yra labai įvairus ir subtilus dalykas. Savo kūryboje, nesvarbu ar tai piešiniai, ar teatras, ar literatūra, menininkai išreiškia savo jausmus bei išgyvenimus. Natūralu, kad kai realybėje „ramiai miegama ir sočiai valgoma“ didelių menininkų neiškyla. Juk kūrėjui yra būtina pačiam pajausti tą kasdienę įtampą, neužtikrintumo jausmą. Tokiu atveju yra kur kas lengviau perteikti emocijas ir jausmus į savo kūrybą. Šiandien savo kalboje aptarsiu kelis žymius lietuvių literatūros atstovus, kurie patyrė sunkius išgyvenimus ir tai sėkmingai perkėlė į savo kūrybą.

Praeityje mūsų tautiečiams teko iškęsti nemažai išgyvenimų. Vienas jų – priverstinė emigracija arba tremtis. Tą patyrė ir žymus lietuvių potetas – Henrikas Radauskas. Jis gimė 1910 metais Krokuvoje. Dalis vaikystės prabėgo Gikonių kaime, Panevėžio rajone. Pirmojo pasaulinio karo metais gyveno Rusijoje.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (868 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių. (literatūrologė V. Daujotytė)
    10 - 1 balsai (-ų)
Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių. (literatūrologė V. Daujotytė). (2014 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ten-kur-ramiai-miegama-ir-sociai-valgoma-dideliu-menininku-neiskyla-reikia-dideliu-itampu-gresmiu-literaturologe-v-daujotyte.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:31
×