Teo įmonės analizė


Teo analize. Darbas teo. Ab teo finansine analize. Finansine analize ab teo. Teo imones veiklos analize. Imones finansine analize teo. Ab teo analize. Teo veiklos analize. Pagerinti likvidumo rodiklius. Teo organizacijos analize.

Įvadas. Teo lt, ab įmonės pristatymas ir veiklos raida. Finansų analizės teorijų palyginimas. Balanso ir pelno (nuostolių) sąvokų aiškinimas. Finansinių rodiklių teorinis aiškinimas. Teo lt, ab finansinių rodiklių apskaičiavimas. Pelningumo rodikliai. Svertų rodikliai. Likvidumo rodikliai. Efektyvumo rodikliai. Pelno rodikliai. E. altmono modelis. Darbuotojų ūkinės veiklos kaita. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedai.

Darbo tikslas – atlikti teo lt, ab finansinę analizę.

Darbo uždaviniai. Pagrįsti finansinės analizės naudą.

Atlikti finansinės veiklos analizę ir pateikti gautų rezultatų išvadas. Apskaičiuoti bankroto tikimybę. Atskleisti bendrovės pelningumo rodiklius. Įvertinti įmonės finansinę būklę, parašyti išvadas bei pateikti pasiūlymus pelningai veiklai užtikrinti bei pagerinti.

Gyvenime mes daug ką prarandame, daug ko netenkame. Vėliau dėl to kaltinam save, kitus bei sielvartaujame , kad taip pasielgėme. O taip atsitinka dažniausiai todėl, kad vienam ar kitam dalykui neskyrėme dėmesio, laikėm jį nereikšmingu, tai yra jo netyrėme, neanalizavome. Todėl kiekviename žingsnyje susiduriama su poreikiu analizuoti. Pavyzdžiui, norint pažinti gamtos ar visuomenės daiktus, reiškinius, procesus, reikia juos analizuoti,y. skaidyti į sudedamąsias dalis, elementus, savybes. Taigi kaip gamtos ir visuomenės reiškinių neįmanoma pažinti neištyrus jų sudedamųjų dalių ir savybių, taip ir įmonių veikloje negalima išsiversti be finansinės analizės.

  • Microsoft Word 1667 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (5056 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aronas
  • Teo įmonės analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Teo įmonės analizė. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/teo-imones-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 08:59
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo