Teorinės egzamino užduotys-atsakymai


Egzaminų užduotys ir atsakymai. Butadienstireninis kauciukas. Suvirintoju klausimu atsakymai. Suvirintojų testų atsakymai. Suvirintojų egzamino klausimai. Suvirintojo testas atsakymai. Suvirintoju egzaminu testas. 5 testo klausimo uzduociu atsakymai. Elektros įrenginių testo klausimų katalogas. Suvirintoju teorinis egzaminas 2016 atsakymai.

Egzamino testo atsakymai. Šiaulių kolegijos 2010m. Nusakykite, ką vadiname izoliacinėmis medžiagomis. Kokios yra transformatorinės alyvos funkcijos? Kaip keičiasi dervų būsena priklausomai nuo temperatūros? Išvardinkite keletą naudingų dervų savybių. Kokia kompaundų paskirtis?

Tai elektrai labai mažai laidžios medžiagos, naudojamos įrenginių srovėlaidžiams, turintiems skirtingus elektrinius potenc1) ji užpildo apvijų pluoštinės izoliacijos poras, tarpus ir tuščiąsias ertmes tarp apvijų, jų išvadų ir bako sienelių. Dėl to padidėja bendras t izoliacijos elektrinis atsparumas. 2) alyva labai pagerina šilumos atidavimą aplinkai. Energijos nuostoliai t magnetolaidyje ir laidininkuose virsta šiluma. Alyvos šiluminė talpa ir šilumos laidumas daug didesni kaip oro, todėl alyva aušina t 25 -30 kartų geriau kaip kaip keičiasi medžiagos lydimosi, virimo temperatūros, klampumas, tirpumas medžiagai virstant iš monomero į polimerą (vykstant poliarizacijai)?.

Kaip keičiasi dervų būsena priklausomai nuo temperatūros?Poliofelinai, poliakrilatai, fluoro organinės dervos, poliamidinės dervos, fenolformaldehidinės dervos.

Išvardinkite žinomus izoliacinius lakus pagal paskirtį. Pasirinkę vieną iš jų, apibūdinkite klijuojamieji lakai, naudojami kaip rišamoji medžiaga, gaminant mikanitus, mikafolijas, bekarkases rites.

Dengiamieji lakai; naudojami jau įmkokios yra plastiko sudedamosios dalys? Išvardi2) butadienstireninis kaučiukas. Savybės panašios į natūralaus, bet šis atsparesnis šilumai, tepalams, benzinui.

3) butilkaučiukas. Jo svarbi savybė – kad elastingumas, nors ier nedidelis, išlieka ir esant -600c temperatūrai. Tai labai svarbi šio kaučiuko savybė.

4) chlorpreninis (neopreninis) kaučiukas. Iš jo daromi kabelių apsauginiai a6) silicio organiniai kaučiukai. Jie išlieka lankstūs nuo -100 iki +2500c. Elektrinės savybės geros, bet mechaniškai neatsparšiluminis atsparumas, temperatūrinis ilgėjimo koeficientas, įl; mechaninis atsparumas statinėms ir dinaminėms apkrovoms, atsparumas hidrolizei, cheminis atsparumas, spalva, skaidrumas įvairioms elektromagnetinėms bangompagal techninę paskirtį stiklas skirstomas į 16 rūšių. Išvardinkite bent penkias stiklo rūšis, apibūdinkite vieną pasirinktą stiklo rūšį. (išsirink j).

Kvarcinis stiklas. Neskaidrus kvarcinis stiklas, beveik grynas sio. Gaunamas kaitinant iki 17000c smulkų kvarcinį smėlį. Skaidrus kvarcinis stiklas gaunamas iš stambiakristalio kalnų krtištolo. Jis atsparus temperatūrų pokyčiams, nes jo al – temperatūrinis ilgėjimo koeficientas yra mažas. Visų kitų stiklų šis koef. 10-20 kartų didesnis. Įkaitintas iki raudonumo kvarcinis stiklas įmestas į šaltą vandenį nesuskils. Atsparus gniuždymui ir tempimui, bet neatsparus smūgiams (smūginis trapis tesiekia ssm =1,1 kj/m2).

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2011 m.
  • 6 puslapiai (1675 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynas
  • Teorinės egzamino užduotys-atsakymai
    10 - 1 balsai (-ų)
Teorinės egzamino užduotys-atsakymai. (2011 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/teorines-egzamino-uzduotys-atsakymai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 12:04
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo