Teritorijų planavimas


Teritorijų planavimas referatas. Miesto planavimas kursinis darbas. Teritorijų planavimas lietuvoje. Detalusis planavimas referatas. Miestu planavimo kursinis darbas. Teritoriju planavimo kursinis.

Teritorijų planavimo rūšys ir jų ypatumai. Įvadas. Teritorijų planavimas. Teritorijų planavimo rūšys. Bendrasis teritorijų planavimas. Specialusis teritorijų planavimas. Detalusis teritorijų planavimas. Išvados. Literatūra.

Aš pats esu nekilnojamo turto agentas. Daugiausia tarpininkauju nekilnojamo turto sandoriuose, padedu klientams sutvarkyti nekilnojamo turto objektų netvarkingą dokumentaciją, sudarinėju sutartis su klientais, pasirūpinu aukščiausio lygio nekilnojamo turto objektų pardavimo strategija. Savo veiklą vykdau pagal nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažymą. Aš esu subūręs jauną, ryžtingą, kompetentingą komandą. Mano komanda yra jaunas kolektyvas, kuris padeda bendradarbiaujant su klientais, padeda įgyvendinant aukšto lygio nekilnojamo turto pardavimų strategijas. Bendradarbiauju ir su nekilnojamo turto vertintoju, kurio vertinimų kompetentingumą įrodo tai, kad jo nekilnojamo turto vertinimą priima absoliučiai visos Lietuvoje veikiančios kredito institucijos. Mano komandoje taip pat yra kompetentingas teisininkas, geodezininkas. Taigi mes kiekvienas savo atskirų sričių žiniomis padedame vienas kitam, o ir visa komanda kartu su savo klientais juda link užsibrėžtų tikslų. Mes savo veiklą daugiausia vykdome Trakų, Elektrėnų ir Vilniaus rajonų savivaldybėse.

  • Microsoft Word 2502 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (5938 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Teritorijų planavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Teritorijų planavimas. (2013 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/teritoriju-planavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:52
×