Teritorijų plėtros ir planavimo pagrindai


Teritorijų planavimo pagrindai. Plėtros planavimo pagrindai.

Įvadas. Miesto koncepcija ir gyventojų skaičiaus nustatymas. Planuojamos teritorijos tikrosios būklės analizė. Teritorijos istorija, „vėjų rožė“. Jurbarko rajono padėtis. Teritorijų, reikalingų pramonei, gyvenamajai teritorijai skaičiavimai. Vaikų darželių ir mokyklų skaičius. Socialinės infrastruktūros objektų, jiems reikalingų teritorijų ir bendrojo naudojimo teritorijų skaičiavimai. Socialinės infrastruktūros plotų skaičiavimai. Techninės infrastruktūros objektų, jiems reikalingų teritorijų ir bendro naudojimo teritorijų skaičiavimai. Išvados.

Mano suprojektuotame mieste susidaro labai geros galimybės plėstis kaip ekonomiškai stipriam miestui, turinčiam savo gamyklas leidžiančias miestui nepriklausyti nuo kitų miestų ištekliu, taip kelti savo lygi ir plėstis.

Taip pat, miestas yra geografiškai geroje vietovėje, šalies vidurinėje dalyje, šalia didžiausios Lietuvos upės Nemuno. Miesto apylinkės tinkamos ūkiui bei poilsiui ar turistavimuj.

Mieste gausu įvairių pramogų tiek vaikam, tiek paaugliam ar senyvo amžiaus žmonėms. Kino teatrai, sporto ir žaidimų aikštynai, klubai, prekybos centrai. Miesto dešiniajame krašte – didelis sutvarkytas parkas, kuriame galima rengti koncertus, šeimos „piknikus“. Parke yra nemažas tvenkinys, kuriame vasaros metu galima maudytis, žvejoti.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3761 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytas
  • Teritorijų plėtros ir planavimo pagrindai
    10 - 3 balsai (-ų)
Teritorijų plėtros ir planavimo pagrindai. (2013 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/teritoriju-pletros-ir-planavimo-pagrindai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 05:08
×