Terminalai ir jų paskirtis


Įvadas. Terminalo paskirtis. Terminalų rūšys. Kelių transporto terminalai. Geležinkelių transporto terminalai. Oro transporto terminalai. Jūrų transporto terminalai. Jūrų uosto konteinerių terminalo pagrindiniai elementai. Terminalų eksploatacija ir įrengimas. Tūrinis planas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Terminalas – teritorija, kurioje yra atviros aikštelės, uždari sandėliai su įrengtais prie jų įvairių rūšių transporto galiniais keliais (automobilių, geležinkelių, oro, vidaus vandenų ir jūrų) krovimo įrenginiais kroviniams krauti iš vienų transporto priemonių į kitas tolesniam transportavimui. Tai garantuoja greitą, efektyvią kiekvienos transporto rūšies sąveiką mažiausiomis sąnaudomis.

Terminalai skirstomi į universalius, kur egzistuoja sausumos (automobilių kelių ir geležinkelių), vandens (vidaus vandenų ir jūrų), oro transportas, ir paprastus, kur dirba 2 rūšių transportas, pvz., geležinkelis ir automobilių transportas. Visais atvejais naudojama gausi ir sudėtinga krovimo įranga ir sandėlių ūkis.

Darbo tyrimo objektas – terminalai, jų paskirtis, rūšys, eksploatacija, įrengimas

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti kas yra terminalai

2.Išsiaiškinti kokios yra terminalų rūšys

3.Aprašyti terminalų eksploatacija ir įrengimą

Darbo metodas: mokslinės literatūros analizė, statistinių duomenų analizė.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (3766 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ausra
  • Terminalai ir jų paskirtis
    10 - 4 balsai (-ų)
Terminalai ir jų paskirtis. (2014 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/terminalai-ir-ju-paskirtis.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 14:46
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo