Terminalai ir sandeliai kursinis


Terminalu struktura. Sandėliavimas stelažuose.

Įvadas. Sandėliai ir terminalai. Terminalo samprata, jo reikšmė logistikoje ir atliekamos funkcijos. Sandėlio samprata, jo reikšmė logistikoje ir atliekamos funkcijos. Sandėlio zonos ir srautų judėjimas terminale. Terminalo zonos bei jų funkcijos. Terminalo zonų bei krovinių srautų schemos. Srautų intensyvumo terminale paros metu skaičiavimas. Krovinių saugojimo zona ir jos parametrai. Krovos vienetas. Krovinių saugojimo zonos parametrų skaičiavimas (eur). Krovos įranga. Krovimo įranga:. Krovinių sandėliavimas stelažuose. Stelažinio saugojimo ypatybės. Stelažo parinkimas. Krovinių saugojimo stelažuose parametrų skaičiavimai. Krovos fronto rodiklių skaičiavimai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas – išnagrinėti ir pateikti informaciją apie sandėlių bei terminalų struktūrą jų svarbą logistikos sistemoje.

Darbo užduotys:

1.Išanalizuoti sandėlių ir terminalų svarbą bei funkcijas

2.Išanalizuoti sandėlio zonas ir jų funkcijas

3.Sandėlių įranga ir sandėlio darbo organizavimas

4.Išanalizuoti krovinių sandėliavimą stelažuose

5.Apskaičiuoti krovos fronto rodiklius.

Atlikus skaičiavimus ir išanalizavus darbo struktūrą, išaiškėja, kad įsigijant sandėlį reikia atkreipti dėmesį į sandėlio tipą, nuspręsti koks sandėlis geriausiai atitiks poreikius, naudojant sandelį prekių, bei krovinių laikymui. Taip pat labai svarbu parinkti tinkamą vietą sandeliui, kad jis būtu lengvai pasiekiamas krovininiu transportu.

  • Microsoft Word 201 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (3462 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justas
  • Terminalai ir sandeliai kursinis
    10 - 1 balsai (-ų)
Terminalai ir sandeliai kursinis. (2013 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/terminalai-ir-sandeliai-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 10:32
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo