Terminalai ir sandėliai


Kas yra terminalas. Sandeliai ir terminalai. Krovos fronto teorija. Kas yra sandelis. Kas yra terminalas/sandėlis. Krovos vieneto teorija. Terminalai kursinis. Kas yra terminalas?. Sandeliavimas. terminalas darbas skaidremis. Krovos įrangos teorija.

Įvadas. Sandėliai ir terminalai. Sandėliai. Terminalai. Sandėlio zonos ir srautų judėjimas terminale. Sandėlio zonų teorija. Zonų išdėstymas terminale. Krovinių srautų schema ir jų intensyvumo skaičiavimas. Krovinių saugojimo zonos parametrų skaičiavimas. Krovos vieneto teorija. Skaičiavimai, susiję su sandėliu bei krovos vienetais. Krovos įrangos teorija. Krovos įrangos parinkimas. Krovinių saugojimo įranga. Krovinio saugojimo stelažuose teorija. Skaičiavimai, susiję su stelažiniu saugojimu. Saugojimo įrangos parinkimas. Krovos frontai. Krovos fronto rodiklių skaičiavimas. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas.

Visame pasaulyje pastebimas vis didėjantis materialaus srauto judėjimas, kuris prasideda verslo įmonių aprūpinimo srityje ir baigiasi pagamintos produkcijos paskirstymu bei realizavimu. Materialų vertybių srautą galima suskirstyti į sritis: aprūpinimo, gamybos bei paskirstymo. Visas šias sritis apima logistikos mokslas, kuris privalo užtikrinti, jog šis srautas būtų pakankamai greitas ir patikimas, o išlaidos, susijusios su juo, būtų kiek galima mažesnės. Šio srauto judėjimas siejamas ne tik su fiziniu krovinių transportavimu, bet ir su krovinių saugojimu bei perkrovimu. Dėl šių aplinkybių logistinėje grandinėje atsiranda du svarbūs elementai: terminalai bei terminalų sudėtinė dalis – sandėliai.

Siekiant optimizuoti visą logistinę grandinę, būtina didelį dėmesį atkreipti ne tik į tiesioginį krovinių vežimą, bet ir į terminalus ir sandėlius, kuriuose su kroviniais atliekama daug operacijų. Šių dviejų sistemos elementų optimizavimas garantuoja didžiulę naudą, susijusią su gabenamų krovinių saugumo padidėjimu, bendrų krovinio gabenimo kaštų sumažėjimu.

Norint optimizuoti terminalų, sandėlių veiklą bei padidinti jų efektyvumą, būtina iš arčiau susipažinti su jais.

Taigi mūsų kursinio darbo tikslas ir yra: susipažinti su transporto terminalų ir sandėlių technologijomis, kurios užtikrina jų funkcionavimą, sandėlių ir terminalų atskirų zonų veikla, technologiniuose procesuose naudojama įranga bei terminalo ir sandėlio technologinio proceso planavimui reikalingais praktiniais skaičiavimas.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1437 KB
  • 2012 m.
  • 35 puslapiai (5160 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ksystof
  • Terminalai ir sandėliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Terminalai ir sandėliai. (2012 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/terminalai-ir-sandeliai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:22
×