Terminalo darbo organizavimas


Krovimo sistemos “Transteiner” ir “šasi” palyginimas. Komercinio sandėlio talpos skaičiavimas. Eksporto sąvoka. kokios prekės dažniausiai eksportuojamos iš Lietuvos? Oro transporto terminalai ir jų krovinių apyvarta Lietuvoje. Kaip klasifikuojamos geležinkelio stotys. Literatūra.

Šasi sistema taikoma terminalo viduje, kuri naudoja transporto priemones, sudarytas iš automobilių šasi ir uosto vilkikų. Be to, konteineriai, esantys terminale, saugomi ant automobilių šasi.

Pagrindinis šios sistemos privalumas – paprastumas, nes be šasi, vilkiko ir prieplaukos krautuvo nereikia jokių kitų įrengimų konteineriams transportuoti terminalo viduje, dėl to gerokai sumažėja tikimybė konteinerį pažeisti.

Kitas sistemos privalumas – galimybė tiesiogiai ir greitai prijungti šasi prie vilkiko. Taikant šią sistemą terminalas turi turėti didelį parką, šasi ir vilkikų arba juos nuomoti iš transporto įmonių. [1]

Paskaičiuoti komercinio sandėlio talpą, kai sandėliai skirti konteineriams. Krovinių saugojimo laikas 5 paros, paros srautas – 120 t., ɣ= 0,9.

Oro uostas – tai kompleksas inžinerinių įrenginių ir įrangos, skirtų technologiniams procesams aptarnaujant keleivių, krovinių ir pašto vežimą, organizuojant ir aptarnaujant orlaivių skrydžius.

Oro uosto teritoriją galima sąlygiškai suskirstyti į dvi dalis: aerodromas su teritorija prie aerodromo ir techninė tarnybinė teritorija.

Pagal stotyje atliekamų darbų mastą ir sudėtingumą geležinkelio stotys skirstomos į klases:

Geležinkelio stotys pagal jose atliekamus darbus, t.y. pagal skirtį (veiklos pobūdį) skirstomos į :

Ruožo stotimis vadinamos geležinkelio stotys, kurių pagrindinė paskirtis yra ruožo ir rinktinių traukinių formavimas bei išformavimas, tranzitinių prekinių traukinių techninė priežiūra, jų lokomotyvų ar lokomotyvų brigadų keitimas.

Skirstymo stotimis vadinamos geležinkelio stotys, kurių pagrindinė veikla yra prekinių traukinių sąstatų išformavimas, išskirstant sąstatuose esančius vagonus pagal tolesnio vežimo kryptis ir iš šių bei kitų stotyje esančių vagonų traukinių formavimas pagal traukinių formavimo planą.

  • Microsoft Word 450 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1348 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arnoldas
  • Terminalo darbo organizavimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Terminalo darbo organizavimas. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/terminalo-darbo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 03:09
×