Terminalų krovinių atkabinimų duomenų bazė


Aprašymo dalis. Projektuojamos DB įvedimo ir išvedimo dokumentų aprašymas. Techninė dalis. DB ir lentelių struktūra. DB formos. DB užklausų ir ataskaitų pateikimas.

Darbo tikslas:

Microsoft Access terpėje sukurti DB lenteles. Po to tarp lentelių sukurti ryšius. Panaudojant duomenis sukurti, formas, užklausas , ataskaitas mikrovaldiklis.

Sukurta duomenų bazė, kurios informacinė sritis – Terminalų krovinių atkabinimas. Sukurtos duomenų bazės pagrindą sudaro informacija apie darbuotojus, traukinius ir vagonus.

Nagrinėjama informacinė sritis susijusi su darbu prie sąstatų išskaidymo ir sąstatų suformavimo. Visa informacija yra įtraukiama į duomenų bazės atitinkamą lentelę.

Sudarant ryšius tarp lentelių buvo nurodytos charakteristikos duomenų pilnumo ir jų kaskadinio atnaujinimo užtikrinimui.

Enforce Referential Integrity (duomenų pilnumo užtikrinimas);

Cascade Update Delete Related Fields (susietų laukų kaskadinis atnaujinimas);

Cascade Delete Related Records (kaskadinis duomenų šalinimas).

Informacijos įvedimui / išvedimui į DB “Susitikimų DB ” ir DB valdymui Access instrumentinėmis priemonėmis (formų žyniais Form Wizard ir projektavimo režime Design View) buvo suprojektuota eilė formų :

Dauguma formų buvo kuriamos programos Form Wizard pagalba. Vėliau jos buvo tobulinamas Design View režime (dizaino tobulinimas, naujų valdymo elementų bei skaičiavimo laukų sukūrimas ir t.t.).

Ekraninė forma „Traukiniai“ yra pagrindinė duomenų bazėje ir skirta duomenų apie paskyra įvedimui bei saugojimui. Konstruktoriaus DesignView ir peržiūros FormView rėžimuose pateikiama atitinkamai Forma „Keleiviai“ - skirta informacijos apie keleivius įvedimui/išvedimui.

Ataskaitos buvo kuriamos Form Wizard, Form Design , Query Wizard, Query Design, Report Wizard ir Report Design režimuose. Žemiau aprašyta vienos iš ataskaitų kūrimo eiga, bei pateikti ataskaitu pavizdžiai.

Daniliauskas, T.; Kapočius, K.; Butleris, R. Duomenų bazių programavimas

Microsoft SQL Server priemonėmis. Kaunas: Technologija, 2013.

  • Microsoft Word 1207 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (1840 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernesta
  • Terminalų krovinių atkabinimų duomenų bazė
    10 - 8 balsai (-ų)
Terminalų krovinių atkabinimų duomenų bazė. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/terminalu-kroviniu-atkabinimu-duomenu-baze.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 23 d. 05:44
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!