Terminologijos moterų dubens organų standartizavimas prolapsas ir dubens disfunkcija straipsnio analizė


Terminologijos moterų dubens organų standartizavimas prolapsas ir dubens disfunkcija straipsnio analizė. Analizuojamas straipsnis. Staraipnio analizė. Naudota literatūra.


Staripsnyje aptariami dubens dugno prolapso apibūdinimas, jo sąlygojami veiksniai, t.y. nuo ko tai gali pasireikšti, tuomet dubens organų padėtis prieš prolapsą ir po, aptariami prolapso etapai. Straipsnyje minimos pagalbinės technikos dubens organų prolapsui gydyti, taip pat minimi ir apžiūros būdai, pagrindiai iš jų: endoskopija, rengenografija, ultragarsas. Smulkiai aprašyta procedūrų eiga .

Staripsnyje minimas ir chirurginis vertinimas, kad tai nėra labai veiksminga priemonė, nes anestezijos metu raumenų tonusas sumažėja, kas reiškia, jog moters pozicija nebus tinkama įvertinti esamą būkle.

Straipsnyje taip pat minimi ir dubens dugno raumenų testai, kaip juos įvertinti, juos atliekant įverinamas dubens dugno raumenų stiprumas. Vienas iš jų yra apžiūra, tai vaizdinis raumenų vertinimas. Dubens raumenys susitraukia tarpvietės srityje, šiuos judesius galima stebėti tiesiogiai arba netiesiogiai, kai išoriškai matomas įrenginys dedamas į makšties ar šlaplės sritį ir taip nustatomas raumenų tvirtumas. Dar vienas būdas palpacija, tai yra, kai pirštais surandamas raumuo, jis yra spaudžiams, o moteris raumenį sutraukia ir atpalaiduoja, taip yra taip pat įvertinama raumenų jėga.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (376 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Terminologijos moterų dubens organų standartizavimas prolapsas ir dubens disfunkcija straipsnio analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Terminologijos moterų dubens organų standartizavimas prolapsas ir dubens disfunkcija straipsnio analizė. (2017 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/terminologijos-moteru-dubens-organu-standartizavimas-prolapsas-ir-dubens-disfunkcija-straipsnio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 23 d. 15:59
×