Terminuoti indėliai


Didžiausios palūkanos už terminuotus indėlius. Didziausios siulomos palukanos. Kursinis apie indelius. Terminuoti indeliai savarankiskas darbas. Literatura apie terminuotus indelius. Terminuoti indeliai teorija. Indeliai bankuose referatas. Biologijos egzaminas 2013 atsakymai. Didziausios palukanos. Referatas pinigu terminuota.

Įvadas. Terminuoti indėliai ir jų rūšys. Palūkanos. Terminuoti indėliai lietuvos bankuose. Palūkanų norma lietuvos bankuose. Išvados. Literatūros sarašas.

Darbo tikslas - išanalizuoti terminuotų indėlių rūšis ir aptarti bankų teikiamas palūkanas.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti terminuotus indėlius, jų rūšis ir palūkanas;

2. Pateikti Lietuvos bankų teikiamą informaciją apie terminuotus indėlius;

3. Palyginti palūkanų normas už terminuotus indėlius įvairiuose Lietuvos bankuose.

Darbo metodai: mokslinės - teorinės literatūros ir internetinių šaltinių analizė. Literatūros analizei atlikti naudojomės V. Aleknevičienės, M. Jasienės, V. Vaškelaičio literatūra. Bankų palyginimui atlikti naudojome statistinius duomenis, grafinį metodą taip pat atlikome palyginamų duomenų analizę. Darbo pabaigoje pateikėme išvadas.

3.Visi Lietuvos bankai skelbia skirtingas palūkanų normas už terminuotus indėlius. Palūkanų norma priklauso nuo pasirinktos valiutos ir termino. AB SEB banko didžiausia siūloma palūkanų norma yra 1,4 proc. pasidėjus indėlį doleriais 60 ir daugiau mėnesių. „Swedbank“, AB siūlomos didžiausios palūkanos yra 1,65 proc. pasidėjus indėlį eurais 60 ir daugiau mėn. AB DNB banko siūlomos didžiausios palūkanos yra 1,6 proc. pasidėjus indėlį litais arba eurais 60 ir daugiau mėn. Taigi kuo ilgesniam terminui yra padedamas indėlis, tuo yra mokama didesnė palūkanų norma. Taip pat atlikus palūkanų normos analizę pasirinktuose bankuose, išsiaiškinome, kad terminuotą indėlį labiausiai verta padėti į AB DNB banką: 1 mėn. padėtume eurais, nes mokamos didžiausios palūkanos palyginus su kitomis valiutomis, 3 arba 60 ir daugiau mėn. - eurais ir litais, 6, 9, 12, 15, 18, 24, 36 ir 48 mėn. indėlį dėtume JAV doleriais.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 95 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3484 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Terminuoti indėliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Terminuoti indėliai. (2013 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/terminuoti-indeliai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:05
×