Termo puodelis inovacija


Įvadas. Produkto aprašymas. Apie „Thermo mug 8“. Produkto pranašumai ir išskirtinės savybės. Rinka ir konkurentai. Esamos rinkos apibūdinimas. Aplinkos veiksniai rinkai. Konkurentai. Konkurentų palyginimas. Produkto gamybos sistema. Reikalingos priemonės produkto gamybai. Gamybos procesas. Veiklos planas. Dalykinė rodyklė. Paveikslėliai. Literatūros sąrašas.


Kiekvienas rytas dabar turbūt yra neįsivaizduojamas be kavos ar arbatos puodelio. Tai padeda žmonėms prasibusti taip pat pagalvoti apie artėjančius dienos ir ateities planus tiesiog gurkšnojant. Bet yra nemažai užimtų, skubančių asmenų, kurie neranda laiko rytiniam kavos ar arbatos puodeliui. Tokie žmonės mėgsta su savimi turėti nešiojamą termo puodelį, kuris išlaiko gėrimus tokios temperatūros, kokie jie buvo prieš įpilant. Tačiau jie negeba išlaikyti pastovios temperatūros ilgą laiko tarpą.

Mano darbo tikslas yra išsamiai apibūdinti kuriamos technologijos visas funkcijas, vartotojų rinką, aptarti produkto kūrimo organizavimą, reikalingus išteklius jam įgyvendinti, finansavimo šaltinius, išdėstyti pranašumą prieš kitus konkurentus.

Apibūdinti siūlomo produkto funkcijas, aprašyti jo vartotojus ir jiems teikiamos technologijos pranašumus;

Aprašyti vartotojų rinką bei konkurentus produktui, apibūdinti, kuo pritrauksime klientus;

Jį reikėtų jums įsigyti artimiausioje technikos parduotuvėje arba tam tikrame internetiniame puslapyje. Turint jį, reikėtų į ekranėlį suvesti datą, laiką, vėliau jame galėtumėte pasirinkti kitus parametrus/funkcijas pagal savo nuožiūrą.

Svarbiausia yra tai, kad jis patogus nešiotis, turi tvirtą ir nepralaidų skysčiui dangtelį, kuriuo laisvai galėsite pasitikėti įsidėję į kuprinę, kad gėrimas, esantis jame, nepasipils ant jūsų daiktų.

Ši technologija yra inovatyvi, nes šiuolaikinėje Lietuvos rinkoje toks produktas, kurį siūlome dar iki šiol nėra tiekiamas.

Kadangi šis įrenginys atliks tam tikras funkcijas naudodamas energiją, todėl galėsite jį įkrauti greito įkrovimo krovikliu, kurio pagalba šis veiksmas neužims daug laiko.

  • Microsoft Word 208 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1246 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justė
  • Termo puodelis inovacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Termo puodelis inovacija. (2017 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/termo-puodelis-inovacija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 10:56
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo