Terorizmas Prancūzijoje


2015 m. teroras Prancūzijoje. Konkrečiau – Prancūzijos sostinėje Paryžiuje. Lapkričio 13-oji yra pažymėta siaubingu teroro išpuoliu Paryžiuje. Jo aukomis tapo ne mažiau nei 150 žmonių. Iš jų apie 100 žuvo įkaitų dramoje „Bataclan“ teatro salėje. Prasidėjęs šaudymas žmonėms iš pradžių atrodė. Vieno iš teroristų veidas. Koncertų salę užpuolė. Du teroristai. Trys teroristai susisprogdino prie stadiono draugiškų varžybų tarp Prancūzijos ir Vokietijos komandų metu. Žmones pavyko evakuoti. Manoma, kad šiuos išpuolius atliko Islamo valstybės atstovai. JAV prezidentas Barakas Obama reaguodamas į teroristinius išpuolius Paryžiuje pažymėjo. Vladimiras Putinas (Rusijos prezidentas) patikino Prancūzijos vadovą (Franką Olaną) remsiantis kovą su terorizmu. Lietuvos prezidentė Dalia. „Toks žiaurumas yra niekuo nepateisinamas ir turi sulaukti pelnyto atpildo ir pasmerkimo“. Šalies vadovė pareiškė nuoširdžią užuojautą aukų artimiesiems bei visiems Prancūzijos žmonėms ir palinkėjo susitelkimo.


Iš jų apie 100 žuvo įkaitų dramoje „Bataclan“ teatro salėje, kur vyko grupės “Eagles of death metal” (JAV) roko koncertas.

Prasidėjęs šaudymas žmonėms iš pradžių atrodė, kad tai pasirodymo dalis, bet greitai tapo aišku, kad žmonės griūva nuo tikrų kulkų.

Koncertų salę užpuolė 4 jaunuoliai (apie 20 metų) ir jų tikslas buvo kuo daugiau iššaudyti žmonių per trumpa laiką.

Vladimiras Putinas (Rusijos prezidentas) patikino Prancūzijos vadovą (Franką Olaną) remsiantis kovą su terorizmu.

  • Pilietiškumas Skaidrės
  • MS PowerPoint 2173 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (227 žodžiai)
  • Jolanta
  • Terorizmas Prancūzijoje
    10 - 9 balsai (-ų)
Terorizmas Prancūzijoje. (2016 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/terorizmas-prancuzijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:28
×