Teršalai vandenyje


Savarankiškas praktinis (tiriamasis) darbas. Tema Teršalai vandenyje. Darbo tikslai –. Uždaviniai. Vandens užterštumas – aktuali tema. Taršos rūšys. Vandens užterštumas vertinamas pagal. Tyrimai. Tyrimas Nr. 1. Vandens temperatūros nustatymas. Tyrimo išvados. Tyrimas Nr. 2. Vandens kvapo nustatymas. Tyrimo išvados. Tyrimas Nr. 3. Vandens skaidrumo nustatymas. Tyrimo išvados. Netradicinis vandens užterštumo tyrimas (pagal netradicinius gydymo būdus (japonų mokslininko Masaru Emoto). Tyrimo išvados. Darbo rezultatai ir išvados.

1. Susipažinti su vandens tarša ir atlikti praktinę užduotį apie vandenį, nustatyti vandens fizikines savybes: temperatūrą spalvą, kvapą ir skaidrumą 2. Netradicinis vandens užterštumo tyrimas (pagal netradicinius gydymo būdus (japonų mokslininko Masaru Emoto).

Susirasti informaciją apie vandens taršą. Nustatyti temos aktualumą šiuolaikinėje visuomenėje Surasti informaciją, kaip apsaugoti vandenis nuo teršalų Atlikti bandymą namų sąlygomis su vandeniu.

Nustatyti vandens skaidrumą, jo temperatūrą, kvapą ir spalvą. Išanalizuoti, palyginti rezultatus Išanalizuoti netradicinius vandens užterštumo tyrimo būdus (gydymas vandeniu) Pasidomėti kokie atliekami sudėtingi tyrimai vandens užterštumei nustatyti Parengti išvadas apie vandens taršą.

 Nustačiau, kad visose stiklinėse esantis vanduo yra bekvapis ir tik vanduo stiklinėje su upės vandeniu turi sieros kvapą, manyčiau, kad jame yra sieros vandenilio Nuotekų vandens kvapas įvertintas 2 balais – vidutinis kvapo stiprumas.

Mano tirtas vanduo buvo skaidrus ir tik upės vanduo, kuris nenaudojamas maistui, nebuvo labai skaidrus, turėjo nedidelį nukrypimą nuo normos. Kvapo pobūdžio nepajutau.

Tirdama vandenį stiklinėse taip pat nustačiau, kad visose stiklinėse esantis vanduo yra bekvapis ir tik vanduo stiklinėje su upės vandeniu turi sieros kvapą, manyčiau, kad jame yra sieros vandenilio. Mano tirtas vanduo buvo skaidrus ir tik upės vanduo, kuris nenaudojamas maistui, nebuvo labai skaidrus, turėjo nedidelį nukrypimą nuo normos. Kvapo pobūdžio nepajutau.

Dar padariau vieną tyrimą pagal Dalios Pertauskaitės knygą ,,Gydymas vandeliu”, kuriame aprašytas japonų mokslininko Masaru Emoto tyrimą apie tai, jog vanduo savyje išsaugo savyje informaciją, su kuria tenka susidurti.

  • Ekologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 12 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1128 žodžiai)
  • Vida
  • Teršalai vandenyje
    10 - 7 balsai (-ų)
Teršalai vandenyje. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/tersalai-vandenyje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:35
×