Testavimo programos valdikliui „srf70-1302-i00716“ kūrimas


Įvadas. Šiek tiek teorijos. Apie įmonę. Kaip įmonė save reklamuoja? Valdiklio „SRF70-1302-I00716“ elektrinės schemos nagrinėjimas. Darbas su mikrovaldiklio „Atmega 64A“ įvedimo-išvedimo prievadais. Šviesos diodų mirksėjimo programavimas su pertraukimais. Išvados. Literatūra.


Darbo aktualumas. Ieškodama praktikos vietą, norėjau surasti įmonę, kuri užsiima technikos programavimu, o tiksliau mikrovaldiklių programavimu. Mane sudomino, kaip šios mažos „juodosios dėžutės“ kontroliuoja didesnių prietaisų ir sistemų darbą. Norėjau parašyti programos kodą, kurio veikimas atsispindėtų „fizikiniame“ lygyje, t. y. inicializuotų prietaisų veikimą.

Tyrimo metodai: taikomosios literatūros šaltinių analizė, elektrinės schemos analzė, įmonės veiklos analizė.

Mikrovaldiklis – tai mikroschema, skirta tam, kad valdyti elektroninius prietaisus. Tipinis mikrovaldiklis apjungia procesoriaus ir periferinės įrangos funkcijas viename kristale, turi RAM ir (arba) ROM. Iš esmės, tai vieno kristalo kompiuteris. Mikrovaldikliai naudojami skirtingų įrenginių ir jų atskirų blokų valdyme:

Elektronikoje ir skirtinguose buitinės technikos įrenginiuose, kurioje naudojamos elektroninės valdymo sistemos – skalbimo mašinos, mikrobangų krosnelės, indaplovėse, telefonuose ir skirtinguose šiuolaikiniuose įrenginiuose (pvz. sistemuose „protingas namas“);

Pramoninės automatikos įrenginiuose – nuo programuojamo relė ir įterptinių sistemų iki programuojamų loginių kontrolerių;

Taimeris-skaitiklis – tai toks įrenginys mikrovaldiklyje, kuris, kaip matome iš pavadinimo, pastoviai kažką skaičiuoja. Skaičiuoja arba iki tam tikro apibrėžto dydžio, arba kol nepasibaigs bitų skaičius taimeryje. Suskaičiavus iki tam tikro dydžio, taimeris iškviečia įvykį – nutraukimą. [žiūrėta 2019-05-28]. Prieiga internetu: narodstream.ru/avr-urok-10-tajmery-schetchiki-preryvaniya/

Nutraukimas – tai signalas, pranešantis procesoriui apie įvykį, reikalaujantį neatidėliojamo dėmesio. T. y. aukšto prioriteto įvykio, kuris reikalauja nutraukti šiuo metu vykdomąjį kodą. Procesorius nutraukia vykdomąjį kodą, išsaugo savo einamąją būseną ir pradeda vykdyti funkciją, kuri apdoroja nutraukimą (vadinama nutraukimo apdorojimo programa). Ši funkcija reaguoja į įvykį ir aptarnauja jį, po to tęsiamas nutraukto kodo vykdymas. [žiūrėta 2019-05-28]. Prieiga internetu:

AB „Camozzi Pneumatic“ siūlo kompleksinius technologinių procesų optimizavimo sprendimus panaudojant italų pneumatinę įrangą „Camozzi“.

„Camozzi“ – tai technologinis gigantas, seniai ir užtikrintai lyderiaujantis Rusijos pneumatinės aparatūros ir pramoninės automatizacijos rinkoje. Per 25 metus Rusijos rinkoje „Camozzi“ pastoviai adaptuoja savo produktus eksploatacijai šiuose sąlygose: atšiaurus klimatas, nereguliarus techninis aptarnavimas, žema spausto oro kokybė.

Rusijoje veikia 32 techninio palaikymo ir pardavimo centrai tokiose miestuose kaip:

Tam, kad užsakovai žinotų visas pneumoautomatikos darbo subtilybes, „Camozzi“ mokymo centras praveda 25 apmokymo seminarus per metus savo štabo būstinėje Maskvos srityje bei filialuose Rostove, Samaroje ir Krasnojarske, taipogi įmonė organizuoja daugiau kaip 30 išvažiuojamųjų seminarų per metus.

  • Microsoft Word 1476 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1941 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anna
  • Testavimo programos valdikliui „srf70-1302-i00716“ kūrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Testavimo programos valdikliui „srf70-1302-i00716“ kūrimas. (2020 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/testavimo-programos-valdikliui-srf70-1302-i00716-kurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 00:06
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo