Tėvai manes nesupranta rašinys


Rasinys tevai manes nesupranta. Rasinys tema tevai manes nesupranta. Tevai manes nesupranta rasinelis. Samprotavimo rasinys tevai manes nesupranta. Rasinelis tevai manes nesupranta. Kodel tevai nesupranta savo vaiku. Tevai nesupranta vaiku. Rasinys' tevai manes nesupranta. Samprotavimo rasinys tevu ir vaiku santykiai. Kodel tevai nesutaria su vaikais.

Rašinys apie tai, kad tėvai būtinai turi suprasti vaikus.

Dažnai tėvų rūpestis mumis perlenkia lazdą. Beveik kiekvienas vaikas savo šeimoje nesutaria su tėvais.Ir kaip tik dėl tų nesutarimų vaikai galvoja, kodėl tėvai jų nesupranta. Vaikams pradeda trūkti gyvenimo. Štai tokia problema iškyla kas antram paaugliui, nes dažniausiai tokie nesutarimai prasideda kaip tik paauglystėje.

Vaikai būna visokie : geri, blogi, nuoširdūs, pikti, bet jie vistiek yra vaikai ir širdyje turi ką nors gero,tik ne visada tai parodo. Kai kurie paaugliai,norėdami pritapti prie savo bendraklasių ar draugų, net ima maištautisu savo brangiausias žmonėmis. Tėvai labai dažnai nesupranta savo vaikų dėl išsiskiriančių nuomonių ar dėl skirtingųpožiūrių į gyvenimus. Jie nori,kad jų vaikai augtų sveiki, išmanus, mandagūs,gerai išauklėti žmones ir sektų jų pėdomis.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (241 žodžiai)
  • Mokykla
  • Julija
  • Tėvai manes nesupranta rašinys
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Tėvai manes nesupranta rašinys. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevai-manes-nesupranta-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 18:37
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo